Wpis z mikrobloga

Dziś o godzine 0:00, obudziły mnie głośne cyklicznie powtarzające się co 10-15 sekund dźwięki, coś strasznie mocno #!$%@?ło za okna. No nic pomyślałem, poleżę może przejdzie. Dzwięki nie mijały, a stawały się nawet głośniejsze. Po 10 minutach nie wytrzymałem, wstałem i podszedłem do okna, otworzyłem je, lekki chłodny wiatek zawiał mi na twarz i nagle, znowu jak coś nie #!$%@?ęło z podwórka!
Zastanawiam się skąd to może dochodzić. Patrzę, a obok leży na parapecie telefon na którym była widoczna godzina 0:10. Biorę go do rękę, odpalam Wykopa, wchodzę na tag #wojna i czytam...


Wówczas zrozumiałem, wszystko stało się jasne. Te dźwięki to


Pomyślałem sobie, że skoro tak #!$%@? z odległości 700km w linii prostej, to porządnie musi im tam piec dupska, i bardzo dobrze kacapki. Wyciągnąłem tylko jeszcze stopery z szafki przy oknie, wsadziłem do uszu i z uśmiechem na twarzy poszedłem dalej sobie smacznie spać ( ͡º ͜ʖ͡º)

#ukraina #wojna #rosja #finlandia #nato
  • 9
@Pabick: pamiętam szumne zapowiedzi Finlandii i Szwecji, że nie wstąpią do NATO, jeżeli nie przyjmą drugiego. Razem składaliśmy wniosek o akcesję, to razem wstąpimy. Tyle są warte zapowiedzi polityków, ale patrzcie i uczucie się, na czym polega polityka. Na sztuce dbania o swoje interesy, a nie patrzeniu przez pryzmat emocji