Wpis z mikrobloga

Dawno cisza w tagu #mirkopromocje
W księgarni Ebookpoint z okazji świąt Wielkanocnych wybrane książki możemy kupić w specjalnych cenach (najwięcej jest pozycji w wersji elektronicznej: #ebook i #audiobook )!
Osoby, które chcą znaleźć coś dla siebie, a ciężko im się przedzierać przez multum stron, mogą pobrać informacje w plikach w formatach: csv, xlsx i ods
Ode mnie natomiast kilka propozycji do rozważenia.
#czytajzwykopem #ksiazki #programowanie #naukaprogramowania
https://kaczus.ppa.pl/promocje
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kaczus2B: Rozumiem, że robiłeś to za pomocą bota (swoją drogą doceniam pracę), jednak czy powinny się tam znaleźć tytuły pisane kaną i cyrylicą? Na twojej liście jest strasznie dużo zbędnych rzeczy, a jest ona ogromna (zawiera aż 48977 wierszy), a to nie pomaga się w niej odnaleźć. Próbuję to teraz odfiltrować, ale chyba mi się aplikacja zwiesiła.
  • Odpowiedz
  • 1
@Korda
mowa o csv? możliwe, że nie pomyślałem, że są tam znaki spoza iso..... trzeba bedzie to w takim razie rzeczywiście zmienić. Do tej pory było ok 10 tys wierszy - teraz to się zwiększyło faktycznie. Trzeba będzie to poprawić - dzięki za uwagi.
  • Odpowiedz
@Kaczus2B: Tak, csv, aczkolwiek tytuły z cyrylicą i kaną w arkuszu wyświetlają się pod postacią znaków zapytania (może też poniekąd, bo korzystam z Pages, który może nie być w pełni kompatybilny z csv). W każdym razie, wchodząc przez link obok, przenosi mnie do strony, gdzie nie mam wątpliwości, czym zapisany był tytuł. Dałem szanse nawet treści i zaglądając do próbki książki, również widziałem choćby kanę. Początkowo nie byłem
  • Odpowiedz