Wpis z mikrobloga

Chyba mam dobrą radę dla osób grających w Resident Evil 4 i posiadających słabsze karty typu Gtx 1060 6gb , którą ja mam albo GTX 1070 itp Pogrzebałem w ustawieniach graficznych bo starałem się mieć jak najlepszą grafikę przy dobrej ilości fps. Jak ustawie przez preset opcję priorytet' 'graphics' to miałem jakieś 42 fps średnio a przy 'performance' niby pełne 60 fps ,ale grafika jakaś taka rozmazana . Najlepiej jest najpierw ustawić na performance a potem wyłączyć te obie opcje 'Fidelity' bo chyba ona powoduje takie rozmazanie. Klatek prawie w ogóle nie ubywa a grafika już jest ładniejsza .W dodatku warto sobie ustawić maksymalne 8gb tekstur . Przy takich ustawieniach grafika jest już naprawdę ładna. Ogólnie sprawdzam jeszcze co najbardziej obciąża kartę

#residentevil4 #re4 #residentevil #pc #gra #gry
  • 1
@Edenes: Fidelity rozmazuje obraz bo ta technologia działa tak, że renderuje grę w niższej rozdzielczości i potem ją cyfrowo skaluje i wyostrza. Odbija się to mniej lub bardziej na jakości obrazu, ale potrafi dać solidnego kopa płynności gry.