Wpis z mikrobloga

Może jestem już trochę sentymentalna, ale dla takich spotkań warto być prezydentem. Po zakończeniu rewitalizacji, do mieszkań na Księżym Młynie wracają pierwsi mieszkańcy. Wśród nich pani Marianna, która mieszkała tu jeszcze przed wojną. Takiego remontu się chyba jednak nie spodziewała. Więcej na blogu http://hannazdanowska.blogspot.com/2014/02/mieszkancy-wracaja-na-ksiezy-myn.html
hannazdanowska - Może jestem już trochę sentymentalna, ale dla takich spotkań warto b...

źródło: comment_0Qtxws8pKxUWTUQQGwIl0M7E9GwBVf7b.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@KerianRegis: Ale czemu źle? Nie znoszę PO i jakichś 95%(w porywach do 99%) ich polityków, ale to w jakim kierunku Łódź zmierza i jak jest zarządzana naprawdę mi w miarę odpowiada. Jasne, że są rzeczy, z którymi się nie zgadzam, ale nigdy się nie dogodzi każdemu
  • Odpowiedz
@hannazdanowska: Nie wiem czy Pani wie, ale właśnie przez takie udzielanie się w sieci jest Pani jedynym rozpoznawanym przeze mnie (i pewnie wielu innych użytkowników portalu) prezydentem miasta (nie wiem czy dobrze odmieniłem sorry xD), nie licząc prezydent Warszawy i mojego miasta. Wyrazy szacunku że chciało się Pani uczyć zasad życia i udzielania się w internecie a co najlepsze, dziwnych zasad panujących na mirkoblogu. Bardzo mnie boli gdy dzieli się
  • Odpowiedz