Wpis z mikrobloga

Zdecydowanie najwiekszym zbiorowym i jednoczesnie najbardziej niszczacym psychike tych ktorzy sie na niego nabrali baitem na wykopie bylo wkrecenie niskich ludzi ze nie znajda sobie dziewczyny bo sa niscy. Ja znam pelno niskich facetow co maja panny na niektorzy mieli ich wiele. dobrze ze nie czytali tych wysrywow z wykopu ze nie moga kogos miec bo sa niscy.

#takaprawda #redpill #blackpill #wzrost
  • 19
@pieczony_szczur_z_ogniska: Ale chciałbym jeszcze dodać że z moich obserwacji wynika że niscy mężczyźni dobierali sobie też niskie dziewczyny. Potwierdzasz moje obserwacje? A Wykopki piszą że nawet te niskie to wolą wysokich...
@pieczony_szczur_z_ogniska: Ja też takich nie widzę. Znam może tylko jedną albo dwie takie pary gdzie dziewczyna nieco wyższa. Na ogół zawsze jest o ileś cm niższa albo co najwyżej równego wzrostu. Choć znam jedną parę gdzie gość ma ponad 190cm a jego partnerka jest niska ale to też wyjątki.
@Voiman_etsija: No chyba ze przez 10 lat zycia miales branie i chcialbys wykorzystac i okazuje sie ze jedyna zainteresowana Toba laska to gruba locha z trzecim stopniem otylosci gzie dwa lata wczesniej laski 7/10 wysylaly jasne sygnaly w glupiej Biedronce a potem Ci sie pali Twoja firma w ktora wlozyles cale serce i pieniadze i zostales z odszkodowaniem wartym tyle ile zarobilbys w miesiac i doznajes z tego powodu zalamania linii
@pieczony_szczur_z_ogniska: Niski wzrost całkowicie cię nie skreśla, ale mocno utrudnia sprawę, bo odpada ci większa pula kobiet. Jak do tego dodasz jeszcze niezbyt atrakcyjną twarz i małe umiejętności społeczne, to sprawa robi się poważna.

Używanie argumentu, że ma się jakiś tam znajomych jest bardzo problematyczne. Bo ja mogę użyć, że mam kilku niskich kumpli, którzy zostali starymi kawalerami i nigdy nie mieli dziewczyny. Będzie to dowód tak samo wartościowy.