Wpis z mikrobloga

@pieczony_szczur_z_ogniska: Mam co najmniej kilku takich znajomych wysokiego wzrostu którzy zgodnie z logiką Wykopków powinni mieć kobiety w swoim życiu a jednak nie bo zostali starymi kawalerami. Moje doświadczenia i obserwacje również potwierdzają że wielu niskich wzrostem nie miało problemów z kobietami ale to niestety przeczy logice zblackpillowanego Wykopka.
  • Odpowiedz
Chłopie, ja piszę o redukcji i zwiększeniu szans.

To jasne, że zdarzają się jednostki które np pomimo bycia np ekstrawertykami 7/10 są przegrywami, ale to jest margines, tak samo marginesem jest bycie wygrywem z sukcesami chłopa 2/10, niski wzrost, introwertyzm, niskie iq.

Statystyki nie kłamią, lepiej być wysokim niż niskim. proste
@pieczony_szczur_z_ogniska:
  • Odpowiedz
@pieczony_szczur_z_ogniska: Ale chciałbym jeszcze dodać że z moich obserwacji wynika że niscy mężczyźni dobierali sobie też niskie dziewczyny. Potwierdzasz moje obserwacje? A Wykopki piszą że nawet te niskie to wolą wysokich...
  • Odpowiedz
@pieczony_szczur_z_ogniska: Ja też takich nie widzę. Znam może tylko jedną albo dwie takie pary gdzie dziewczyna nieco wyższa. Na ogół zawsze jest o ileś cm niższa albo co najwyżej równego wzrostu. Choć znam jedną parę gdzie gość ma ponad 190cm a jego partnerka jest niska ale to też wyjątki.
  • Odpowiedz
@Voiman_etsija: No chyba ze przez 10 lat zycia miales branie i chcialbys wykorzystac i okazuje sie ze jedyna zainteresowana Toba laska to gruba locha z trzecim stopniem otylosci gzie dwa lata wczesniej laski 7/10 wysylaly jasne sygnaly w glupiej Biedronce a potem Ci sie pali Twoja firma w ktora wlozyles cale serce i pieniadze i zostales z odszkodowaniem wartym tyle ile zarobilbys w miesiac i doznajes z tego powodu zalamania linii
  • Odpowiedz
@pieczony_szczur_z_ogniska: Niski wzrost całkowicie cię nie skreśla, ale mocno utrudnia sprawę, bo odpada ci większa pula kobiet. Jak do tego dodasz jeszcze niezbyt atrakcyjną twarz i małe umiejętności społeczne, to sprawa robi się poważna.

Używanie argumentu, że ma się jakiś tam znajomych jest bardzo problematyczne. Bo ja mogę użyć, że mam kilku niskich kumpli, którzy zostali starymi kawalerami i nigdy nie mieli dziewczyny. Będzie to dowód tak samo wartościowy.
  • Odpowiedz