Wpis z mikrobloga

#przegryw #zwiazki #bekazpodludzi

Dzień przegrywa na wykopie. Znajdź sobie kolejny pretekst do nienawidzenia kobiet bo ktoś tam coś tam w stanach.
W tym przypadku koleś jest dobrze wyedukowany. Informatyka na Stanford, praca w Google. Wspolprace przy narzędziach do AI.

Zostań wyjaśniony, skasuj komentarz.

Cyk, można dalej całymi dniami wrzucać smutne pepe i wpisać do cv, nie to co jakiś murzyn co bolcuje gejtsową.
nyanian - #przegryw #zwiazki #bekazpodludzi

Dzień przegrywa na wykopie. Znajdź sobie...

źródło: Screenshot_2023-04-02-13-41-04-88_3aea4af51f236e4932235fdada7d1643

Pobierz
  • 17
@nyanian: ciekawe ile dostał punktów na te studia za bycie pontoniarzem

druga córka gatesa ma męża araba. ehh w kazdej reklamie w każdym filmie murzyn i biała. dla białego nic
@nyanian: aktualnie jestem inzynierem automatyki

pontoniarze nie idą na informatykę że specka z ai na Stanford


ja nie rozwazam gdzie idą, tylko ile dostali punktów za bycie negroidami
@debi5s: tak, ja wiem, że jak przychodzi co do czego to tu same inzyniery i informatyki. Zresztą wystarczy zrobić ci wjazd na konto i już jasne, żeś przegryw, bajkopisarz z inzynierka z szitpostingu co mieszka ze starymi Na Stanford nie dostajesz się za żadne punktu za rase.
@nyanian:

tak, ja wiem, że jak przychodzi co do czego to tu same inzyniery i informatyki. Zresztą wystarczy zrobić ci wjazd na konto i już jasne, żeś przegryw, bajkopisarz z inzynierka z szitpostingu co mieszka ze starymi


automatyki. z rodzicami też nie mieszkam, ale w sumie po co się tłumaczyć schizofrenikowi

Na Stanford nie dostajesz się za żadne punktu za rase.


ale bierze (albo przynajmniej brał - bo podobno trump tego