Wpis z mikrobloga

@Hrjk: Patrz a ja nic nie wiem o tym niszczeniu. Więc coś robicie źle, jeśli to nie przechodzi do szerszej opinii publicznej. Już prędzej słyszałem o aktach wandalizmu skierowanych w jakieś fanatyczne reklamy religijne, które to ataki dodatkowo nie są krytykowane tylko popierane przez lewą stronę w Interencie. Może być tak, że prawa strona wykorzystuje fakt, że jesteście bardziej skłonni do popierania i bronienia skrajnych postaw. Gdyby zabito jakiegoś księdza to
@smallboobslover: Jeśli to tak kluczowy problem to osoba, która uwzględni go w swoim programie wyborczym powinna wygrać bez problemu. Mamy wybory co kilka lat i nic więcej nie potrzeba. Ja jednak myślę, że osoby wierzące nadal stanowią większość, a akt wandalizmu jest dla większości aktem wandalizmu.
Każdy problem można naprawić, chociażby zaostrzeniem kar, jeśli obecna kara nie odstrasza przed popełnieniem danego czynu. Niezależnie od wszystkiego prawa należy przestrzegać, a ludzi łamiących
@kamiloslav chciałbym żebyś był szczęśliwy wśród ludzi, którzy myślą tak jak Ty i mógł z nimi budować społeczeństwo.

Niestety kraje cywilizowane chyba nie spełniają twoich kryteriów, ale jest nadzieja w krajach zacofanych cywilizacyjnie adekwatnie do twoich poglądów