Wpis z mikrobloga

Od lewej do prawej jesteście wszyscy #!$%@? i daliście się wciągnąć w kolejne podziały społeczeństwa, którymi karmi i podsyca pis. I tak jest z każdym temat i każdy kolejny temat robi kolejne podziały a wy się opluwacie kwasem. A PiS w kuluarach siedzi i się cieszy bo kolejny plan się udał.
@smallboobslover: @Hrjk Widzę niezły ból tyłka, że Polska jest demokratycznym i katolickim krajem. xd
Ludzie nauczcie się żyć w demokracji i szanujcie decyzje innych, bo teraz wasz obraz wygląda zabawnie.
Fanatycy religijni, którzy pochwalą lub wytłumaczą każdą zbrodnię zgodną z ich światopoglądem. Taki wasz obraz.
Dla przeciętnego zjadacza chleba to akt wandalizmu i nic więcej. Przeciętny zjadacz chleba nie jest fanatykiem religijnym tylko prowadzi normalne życie, a wiara lub niewiara innych
@Sarmataa więc skoro mają je w dupie to chyba nie przeszkadza im zniszczenie pomnika? Przecież nie interesują się walkami fanatyków ( ͡º ͜ʖ͡º)
@jarqos: jak jeszcze wczoraj go mijałem to był cały szary xd Żółta twarz i krew na rękach to chyba jego atrybuty, więc nie wiem jaką dewastację ludzie tu widzą.
@Hrjk: Aktów wandalizmu już nie muszą mieć w dupie. Ostatecznie to przynosi odwrotny efekt od zamierzonego.
Możemy tę sytuację odnieść do wojny na Ukrainie. Obie strony walczą, ale ta która dopuszcza się zbrodni wojennych ma dorabianą gębę barbarzyńcy. Więc obie strony powstrzymują się od tego, aby opinia publiczna była po ich stronie.
Na logikę takie akty wandalizmu powinna robić strona, która najbardziej na tym skorzysta, a kto wie czy tak nie
@Sarmataa: no ale to to teraz ty chowasz głowę w piasek - takie ekstremalne sytuacje będą się zdarzały częściej jeśli miasto i społeczność nie pochyli się nad problemem odpowiednio wcześniej. Samo łapanie przez policję takich skrajnych ludzi nie naprawi sytuacji. Laicyzacja następuje w PL najszybciej w Europie, idziemy też w kierunku indywidualizmu. Podałem co można byłoby zrobić, aby wiara była prywatna sprawą każdego człowieka - takie pomniki schowane na terenach kościoła