Wpis z mikrobloga

@Xj04612: Triticco masz na sen?
Widze ze Aciprex to escitalopram. W porownaniu z setralina to nie ma zadnych.. Esci redukowal mysli samobojcze i troche emocje, seralina mozna powiedziec mysli samobojcze kasowala calkowicie, fajnie tez redukowala emocje, jednak ta bezsennosc ktoa powodowala.. i taka jakas czulosc na bodzce, wszystko potrafilo pochlonac moja uwage. Jednak na moja gleboka depresje nic to na dluzsza mete nie pomagalo, triticco wspomina wspaniale, bo dawal mi piekne
@depresyjnydziad Eh, psychiatra właśnie mówił, że po 2 tyg mogę śmielej podchodzić do samobója. Triticco mam na lepszy sen, bo wstawałem o 4-5 rano i nie mogłem już zasnąć. Na razie pomaga ale wstaje trochę przymulony.
Przy tym "kasowaniu emocji" masz na myśli, że będę z obojętnoscią na wszystko patrzył?
@Xj04612: Mniej wiecej, ssri zwieksza obojetnosc, bedziesz mial wrazenie ze wszystko jest takie nijakie. W wiekszym stopniu robia to psychotropy, wtedy jestes mocno wyprany z emocji i obojetny. Mi triticco pomagalo na budzenie w nocy, musisz dobrac odpowiednia dawke, mi 50mg bylo idealnie.