Wpis z mikrobloga

@mocznikkk: hmm byczku tu bym się nie zapędzał za bardzo. Pielęgnowanie tradycji, ponadczasowych wartości o równości jak najbardziej, ale tu imo idziesz za daleko i jak mniemam szukasz baita na tzn pedolibków. Oni w rzeczywistości są lewakami, bo popierają też nierówności płciowe, programy socjalne i lewoskręt światopoglądowy. Więc nazywaj rzeczy ( ͡° ͜ʖ ͡°) po imieniu pedolibki to żadni liberałowie, a najczęściej opłacani gówniarze z młodzieżowych
  • Odpowiedz
@mocznikkk: jestem za wolnością osobistą, możliwością zawierania małżeństw homoseksualnych, za dostępem do aborcji do 12 tygodnia, nieograniczona w przypadku wad płodu albo ryzyka zdrowotnego dla matki. Jestem za deregulacją rynku, likwidacją podatku dochodowego (zastąpienie go podatkiem przychodowym i od zysków kapitałowych i podatku od pasywnego przychodu), sprzeciwiam się poprawności politycznej, uważam że nie ma czegoś takiego jak trans kobieta, tylko facet przebrany za kobietę.

Jestem lewakiem, prawakiem czy error 404?
  • Odpowiedz
@mocznikkk: emotikonka "xD" jest oznaką wielkiego rozbawienia, ciśnięcia beki, nie płaczu. Jakbym płakał, to bym użył np coś takiego: () albo ;(.

Stwierdzam fakt. Była kiedyś taka grafika która pokazywała spektrum - prawica/lewica, oczywiście w perspektywie typowego korwinowca, gdzie dziadziuś Korwin to prawica, a wszystko na lewo to "lewactwo". Nie drogi gimbusie, życie jest trochę bardziej złożone i pakowanie wszystkich do worków "my" i "wy" to
  • Odpowiedz
A jak ktoś jest konserwatystą światopoglądowym, ale gospodarczo jest raczej opiekuńczy?


@Arizona12: to ma totalny rigcz


@mocznikkk: Czyli zarówno światopoglądowo, jak i gospodarczo najbliżej ci do Pisu lub Konfederacji, ale bez NN czyli sam RN+Braun
  • Odpowiedz