Wpis z mikrobloga

wam tez tak #!$%@? ciezko zapinac buty motocyklowe? w moich aż #!$%@?ł sie suwak xD stary model alpinestars smx plus, ten pierwszy (z kółkami zamiast pasków ze skóry)

myślałem żeby odesłać do ozona, kontaktowałem się i wyszłoby około 440 za ogarnięcie podeszw bo się odklejają i wymianę suwaków na lepsze, pisał mi też o poszerzeniu ale nie dopytałem. No i zastanawiam się czy wydać te 500 złotych na buty które w najlepszym stanie już nie są ale dają radę (po naprawie będą do tego dużo lepiej dopasowane do mojej nogi) czy kupić nowe smx plus v2 za 1500, ewentualnie używane taniej. No chyba że polecacie jeszcze coś innego, dawno nie przeglądalem i nie wiem co tam fajnego teraz jest na rynku, ale chciałbym ograniczać koszty

#motocykle
  • 6
@oreze nie. Ale to może dlatego że nie mam suwaka w butach. A tak w ogóle to dobrze je wyreguluj i bedzie ok. Nie wiem jak tam się zapina takie bambosze ale chyba jakaś regulacja jest.
  • 0
@bocznica: nie są na wykończeniu, po prostu były używane xD tak jak pisalem, duzo taniej mnie wyjdzie oddac to do serwisu i ponaprawiać + dopasować niż kupić jakieś tej klasy, i chyba tak w koncu zrobie
@oreze mam szefca który to naprawi. sprawdź sobie Buciora na tatchominie. mi wymieniał suwaki, robił podeszwy, tak to moje icon fieldarmor już dawno by wylądowały w śmieciach.