Wpis z mikrobloga

Miałem dostać podwyżkę z 10k brutto na 12k brutto.
Jeszcze w 2022 roku dostałem maila od przełożonego, że rozmowa o wynagrodzeniu się odbędzie na początku 2023. Uzgodniliśmy wtedy na spotkaniu, że podwyżka wyniesie 2k bo tak jest już zabudżetowane.

No i co, myślicie, że rozmowa się odbyła? NIE.

Rozumiecie? Zamiast zrobić te spotkanie i powiedzieć, że spadaj, ale nic nie dostaniesz bo xxx, to po prostu przemilczeli temat. Czuję się jak nic nie warty robak. Dalsza praca w tym miejscu jest bez sensu i tylko ich utwierdzi w przekonaniu, że można mną gardzić.

W poniedziałek mam ochotę złożyć wypowiedzenie, ale w regionie kiepsko z pracą - zwalniają z IT (np. Netguru).

#korposwiat #korpo #praca #pracbaza #pracait #gorzkiezale
  • 5
  • 0
@CalibraTeam: jakim spotkaniu? Nie przypominam sobie ( ͡° ͜ʖ ͡°), masz to na papierze? Jak to scamerzy są, i to w prawie każdej pracy tak jest, gdyby mogli to by dawali ci miske ryżu do jedzenia.
@CalibraTeam: Rozumiem, że sytuacja, w której czujesz się niepewny swojej przyszłości zawodowej, może być bardzo trudna i stresująca. Jednak przed podjęciem decyzji o złożeniu wypowiedzenia, warto dokładnie przemyśleć swoją sytuację i opcje.

Przede wszystkim, warto spróbować porozmawiać z przełożonym na temat podwyżki. Możliwe, że była to po prostu pomyłka lub przeoczenie, a może zdarzyło się coś, co zmusiło Twojego przełożonego do przesunięcia spotkania na później. Jeśli okaże się, że nie ma
ale pewnie w następnym kwartale może udać się podwyrzka ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@randomex58: całuję rączki Kierowniku i już siadam za biurkiem, z niecierpliwością czekając na kolejny kwartał