Wpis z mikrobloga

Odnośnie tego wpisu z Ukrami i Lexusem xD 12 lat temu pojechałem z ojcem do jego kolegi który już długo mieszkał w niemczech, i ten kolega miał sąsiada niemca. Wszystko było zajebiście, ale do tego niemieckiego sąsiada któregoś dnia przyjechał jakiś jego znajomy, też niemiec (xD). Ogólnie ten co przyjechał co był zdziwiony że polaki przyjechały audi, co później przerodziło sie w jakieś jego #!$%@? że skąd mamy audi, dlaczego nas stać na audi itd. Chłop nie mógł tego przeżyć że polacy przyjechali nowym audi. Niczego nam w twarz nie powiedział, bo dowiedzieliśmy sie o tym od tego sąsiada który sie z tego śmiał, i mu powiedział że ukradliśmy to audi xDDDD
#ukraina
  • 21
@apee Miałem do czynienia z matką, babcia i 2 dzieci, którzy liczyli każdy grosz w Polsce.
Zakupy tylko wyliczonych rzeczy co do plasterka, dziecku wyrzucili jacyś debile piłkę, która wziął z Ukr, to nie kupili nowej, bo nie było ich stać itd.. Wiem jak nie majętne osoby #!$%@?ły z tego #!$%@?łka, chociażby było to publicznie widać w punkcie dla uchodźców na Poznaniu Głównym. Brali ubrania przynoszone przez Polaków, jedzenie i spali nawet
@xBARTEXx: ja bym do tego dorzucił jeszcze takie nasze polskie boldupienie ze ktoś może mieć lepiej (oczywiście samemu nie robiąc absolutnie nic by poprawić swoje życie).

No bo przecież, jak ktoś jeździ lexusem to #!$%@? go, niech zostaje na Ukrainie i niech mu rakiety spadają na łeb bo MIAŁ CZELNOSC się dorobić, złodziej #!$%@?.
Odnośnie tego wpisu z Ukrami i Lexusem


@Alfabet: i to znaczy że te osoby powinny ciągnąć socjal? Zawsze myślałem że pomoc socjalna była dla tych biednych ukraincow co zostawili wszystko na Ukrainie a nie dla oligarchów
@Alfabet: to jest nic. W 93 roku jak ojciec jechał po niemieckim autobahnie swoim mercem to go policja zatrzymała i rzuciła na maske. Po czym mierząc cały czas z broni zrobiła wywiad skąd ma auto i do momentu zakończenia weryfikacji czyli okolo godziny nawet broni nie opuścili xD
@xBARTEXx: ja z kolei częściej widuję u nas na ukraińskich blaszkach takie auta, że jestem pod wrażeniem, że udało im się dojechać do Szczecina. Do tej pory nie widziałem tych słynnych lambo na ukraińskich.