Wpis z mikrobloga

#rower: Ciekawy jestem waszej wyceny tego roweru. Gdzie mieszkam Dolan, Planet X, Ridley... to bardzo popularne marki robiące przyzwoite rowery z karbonu. Więc przyjmijmy, że to jakiś rower w Polsce, nie wiem jakiś Kross czy inny Decathlon.

L'etape z roku 2017. Przyzwoicie przemalowany dwa lata temu, nie ma rysek czy czegoś, nawet go wypolerowałem i jest lustro.
Napęd R8000 minimalne zużycie, wizualnie BZ
Suport ultegra nowy
Stery nowe
Kiera giant nowa
Linki, pancerze, owijka nowe
Siodełko jakieś nowe
Koła budżetowe shimano praktycznie nowe, dętki nowe, opony na sezon starczą
łańcuch Kmc prawie nowy

Rower pracuje bez zastrzeżeń, ocierania... na obu zębatkach na korbie na pełnym zakresie kasety.
4x80 - #rower: Ciekawy jestem waszej wyceny tego roweru. Gdzie mieszkam Dolan, Planet...

źródło: 20230331_164241

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
@4x80: jako handlarz czuje się wręcz wywołany do tablicy więc odpowiadam: 4500zł
Plusy: karbonit, schludny, ładny kolor ramy, dobrze spasowane czarne komponenty bez udziwnień i widocznych szkód, dobry osprzęt.
Minusy: rocznik, niefabryczne malowanie, brak sztywnych osi, brak hydrauliki, bajeczne kształty ramy. #!$%@? wie co to za firma. Brak papierów pierwszego właściciela.

To, że część komponentów jest 'nowa' to nic nie zmienia, rower w ogólnym rozumowaniu jest używany i zlepiony z różnych
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
#!$%@? wie co to za firma. Brak papierów pierwszego właściciela.


@GrubyKociol: No wiesz, rama ze sklepu a zanim pomalowałem zrobiłem całą dokumentację numerów, naklejek i tak dalej. Dzięki, świetna wycena. Jestem very happy.

Świetne podsumowanie.
  • Odpowiedz