Wpis z mikrobloga

@venomik: dawno temu Mentzen bodajże przyjął zakład, że przygotuje 100 ustaw albo zje buta. Czy coś takiego. Aby nie zjeść buta, stworzył ustawy - ludzie też mu pomogli. Generalnie jak na szybko to można założyć że z jakościa było różnie ;)

Ludzie którzy przez X lat nie zajrzeli do tych ustaw, teraz nagle robią szum, że oszukują, bo miały być i pewnie utrzymywane na serwerach jeszcze 100 lat po śmierci Mentzena...
Zauważyłem że od dłuższego czasu wszędzie ciśnięta jest konfa. Nie ma problemu z pisiorami czy lewakami. Nie ważne że PiSPO kradli przez lata, że ich decyzje wpłynęły na śmierć wielu ludzi.
Trole dostały polecenie z góry i trzeba cisnąć.
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Zauważyłem że od dłuższego czasu wszędzie ciśnięta jest konfa. Nie ma problemu z pisiorami czy lewakami. Nie ważne że PiSPO kradli przez lata, że ich decyzje wpłynęły na śmierć wielu ludzi.

Trole dostały polecenie z góry i trzeba cisnąć.


@wqon: Konfie urosło z 7% na 9% i teraz walczą o elektorat centrowy XD
Dlatego schowali Brauna i Korwina, na "kontrowersyjne" tematy którymi kiedyś rzygali na prawo i lewo teraz "nie mają
100 ustaw Mentzena to miała być nowa jakość w polityce, To miała być najlepiej merytorycznie przygotowana do wyborów partia z programem rozpisanym na ustawy gotowe do złożenia u marszałka. Co z tego wyszło dobrze widzimy, a raczej nie widzimy, bo Mentzenowskie opus magnum, ze względu na (eufemistycznie mówiąc) wątpliwą jakość, zostało dość szybko zaorane, a nasz bohater do tej pory się tego wstydzi.


@ZygmnuntIgthorn: no nie wiem kto w to wierzył.
no nie wiem kto w to wierzył. Jako wyborca konfederacji nie wierzyłem w to ;P


@jakubz: Słusznie. Tylko głupi wierzyłby prominentnym politykom partii, którą wspiera. xD

Zresztą nawet nie pamiętam tych ustaw, mediów one też nie interesowały.


@jakubz: Jak się nie interesujesz tematem, to po co się w ogóle odzywasz? Na wykopie ten temat był omawiany jak tylko się pojawiły.

Dopiero jak Konfederacja zaczęła rosnąć, to polityczne pieski zaczęły szukać
@ZygmnuntIgthorn: dobrze oświecony człowieku ;p to powiedz mi na kogo głosujesz, bo ktoś tak świadomy to na pewno znalazł kryształ przejrzysty ;) chociaż domyślam się, że tu zabraknie odwagi ;]