Wpis z mikrobloga

@Michal9788:

Był 2023 rok, gdy Konfederacja doszła do władzy. Partia ta miała szczególne podejście do spraw międzynarodowych i bezpieczeństwa narodowego. Ich pierwszym celem było zdobycie broni atomowej, aby zapewnić swojej pozycji supermocarstwa. Za rządów Konfederacji Polskiej podatki były niskie, co pozwoliło społeczeństwu na uzyskanie wysokiego poziomu życia i zwiększenie konsumpcji. Rząd zapewnił również wiele usług publicznych, takich jak służba zdrowia, edukacja i transport, co pozwoliło na stworzenie lepszego środowiska społecznego. Pod
@Kryspin013: @Imperator_Wladek Wy w ogóle macie pojęcie jak działa ChatGPT i odróżniacie prawdę od tego co wygląda na tekst prawdopodobnie napisany przez człowieka?
I chatgpt nie tyle co jest lewacki, a jest mocno ocenzurowaną wersją modelu GPT i jest to fakt.
@Kryspin013: widziałem, widzę też twój, więc niczym się nie różnisz i jesteś takim samym ignorantem, albo dzbanem po prostu


@Defined: mogę być i nawet dzbanem jak wolisz. A to tylko dlatego, że postanowiłem sobie zakpić z ignorantów przeżartych korwinizmami xD