Aktywne Wpisy

KjatanSveisson +42
#gielda
W sumie to oglądanie zawód inwestor i kopiowanie jego ruchów trochę jest bez sensu. Fakt, że dostaje za same współprace i reklamy w miesiąc taką kasę zmienia w ogóle strategie. No przecież jakbym wiedział, że regularnie dostanę pełno pieniędzy to bym miał zupełnie inne podejście xd Straci na spółce 20 tys. ale co z tego jak za chwilę wleci na konto większy przelew za samo mówienie o tym.
Granie
W sumie to oglądanie zawód inwestor i kopiowanie jego ruchów trochę jest bez sensu. Fakt, że dostaje za same współprace i reklamy w miesiąc taką kasę zmienia w ogóle strategie. No przecież jakbym wiedział, że regularnie dostanę pełno pieniędzy to bym miał zupełnie inne podejście xd Straci na spółce 20 tys. ale co z tego jak za chwilę wleci na konto większy przelew za samo mówienie o tym.
Granie

Lewusx +32
Siemanko, przyszedł czas na kolejną małą aktualizację.
Waga w ostatnich 2 tygodniach w trendzie wzrostowym, z poziomów 118,5-120kg, obecnie pokazuje częściej 120,5-121,5kg, więc bardzo, ale to bardzo optymistycznie.
Do tej pory nie było podziału na DT/DNT, leciałem po kolei 2 dni niskie - 300B/70T/350WW, a potem dzień wysoki - 300B/70T/550WW.
Od
Waga w ostatnich 2 tygodniach w trendzie wzrostowym, z poziomów 118,5-120kg, obecnie pokazuje częściej 120,5-121,5kg, więc bardzo, ale to bardzo optymistycznie.
Do tej pory nie było podziału na DT/DNT, leciałem po kolei 2 dni niskie - 300B/70T/350WW, a potem dzień wysoki - 300B/70T/550WW.
Od
źródło: 3139247A-48C0-4EA8-97D3-D42852F577C7
Pobierz




https://infostrefa.com/infostrefa/pl/wiadomosci/44967342,onde-sa-raport-okresowy-roczny-rr
#gielda
A jeśli weźmiemy pod uwagę sam Q4 to zrobili praktycznie 70% zysku rocznego. Dalej oczywiście nie są to kokosy i wycena jest droga, jednak patrząc na 3 poprzednie kwartały, których wyniki były znane to jest to jakiś plus. 900 mln backlogu na koniec 2022, prawie 400mln podpisane w 2023. Na dłuższego longa imo dalej jest potencjał, jutro pewnie będzie zjazd, więc można obserwować następne dni by wejść. Chyba, że jakimś
@clrshck: rosło głównie pod 500m a wyszło 700m. Specjaliści krytykują takie poluzowania bo to niewiele poprawia sytuację w kontekście trudności wpięcia się do sieci. rosło też pod wyniki a te okazały się średnie... słabe
OZE jest ważne tak bardzo dla UE, że bez skrupułów nie ominie tego sektora podatek od nadmiernych zysków nawet jesli dużo inwestują
Zgodzę się ze kiedyś moze to byc fajna społka na
w ich wątku w godzinę kilkadziesiąt tematów ...chyba kilku użytkowników xD
Gdyby przeszło 500m to wydaje mi się, ze 15 by było na stałe przebite, ale 700 i tak uwalnia dużo przestrzeni na inwestycje. Nawet