Wpis z mikrobloga

Zauważyliście, że większość samozwańczych ateistów krytykujących kościół to nieudacznicy życiowi? Zamiast zarabiać po kilkadziesiąt tysięcy złotych miesięcznie, mieć wartościowe wykształcenie, siedzą dniami i wrzucają jakieś memy na Kościół
Niektórzy z nich są tak tępi i bezwartościowi, że zarabiają 4-cyfrowe kwoty miesięcznie i mają wykształcenie średnie albo jakąś logistykę/socjologię/pedagogikę. Serio XD

#ateizm #katolicyzm #bekazkatoli #bekazateistow #bekazpisu
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Fan_Morawieckiego:
1) 2/10
2) co mają zarobki do niegodzenia się na jeszcze większe zespawanie kościoł z państwem?
3) to teraz każdy kto wkleja mem z papajem ma ci też wysłać pasek z pracy z ifno o zarobkach bys mógł zatwierdzić czy może się śmiać z papaja lub KK czy nie?
  • Odpowiedz
2) co mają zarobki do niegodzenia się na jeszcze większe zespawanie kościoł z państwem?


@Kryspin013: Nic. Po prostu bawi mnie jak taki wyśmiewa czyjąś inteligencję, jak sam jest czarną masą.

3) to teraz każdy kto wkleja mem z papajem ma ci też wysłać pasek z pracy z ifno o zarobkach bys mógł zatwierdzić czy może się śmiać z papaja lub KK czy nie?


@Kryspin013: Ja nikogo wolności słowa
  • Odpowiedz
@Kryspin013: Nic. Po prostu bawi mnie jak taki wyśmiewa czyjąś inteligencję, jak sam jest czarną masą.


@Fan_Morawieckiego: w polsce inteligencja nie idzie jakoś mocno w parze z zarobkami.

@Kryspin013: Ja nikogo wolności słowa nie ograniczam. On może się śmiać z papaja i KK, ja się mogę śmiać z tego, że jest miernotą życiową


@Fan_Morawieckiego: a ja mogę pytać, no dobra ale gdzie jest związek?
  • Odpowiedz
w polsce inteligencja nie idzie jakoś mocno w parze z zarobkami.


@Kryspin013: powiedział Ferdek Kiepski. Idzie, po prostu zarobki nie idą w parze z wysokim mniemaniem o swojej inteligencji

ja mogę pytać, no dobra ale gdzie jest związek? Równie dobrze mógłbym rzucić hipotezą, że w większości katole w kościołach wyglądają jak menele tylko co ma jedno do drugiego?


@Kryspin013: to rzuć, masz prawo. Wolność wypowiedzi. Katola, który wygląda
  • Odpowiedz
@Kryspin013: powiedział Ferdek Kiepski. Idzie, po prostu zarobki nie idą w parze z wysokim mniemaniem o swojej inteligencji


@Fan_Morawieckiego: To jakoś nie tłumaczy na czym się pisowcy dorabiają.

@Kryspin013: to rzuć, masz prawo. Wolność wypowiedzi. Katola, który wygląda jak menel urazi. Podobnie moje słowa nie urazą normalnych ateistów, a tylko tych tępych i leniwych.


@Fan_Morawieckiego: mógłbym tylko to by była głupota podobnie jak twoje
  • Odpowiedz
To jakoś nie tłumaczy na czym się pisowcy dorabiają.


@Kryspin013: aha, czyli w Polsce tylko pisowcy dorabiają się pieniędzy. A jak ktoś jest inteligentny jak profesor Matczak i ma kancelarię prawniczą, to pisowiec pewnie też?
Mówię - jak ktoś jest tępy, to zarabia mniej niż nawet te 20 tysięcy na miesiąc. Stąd frustracja spowodowana byciem całkowitym nieudacznikiem życiowym i się zaczyna wyzywać innych, tutaj celem Kościół.
Mówię - nie do
  • Odpowiedz