Wpis z mikrobloga

Uderzam pięścią w stół.
Wznoszę toast!
Wypijmy za mojego brata księcia Aegona, którego żarty zmotywowały mnie do zdobycia największego smoka na świecie.
Za moją kochaną mamę, królową Alicante, która wspierała mnie w wszystkim co robiłem, za mojego ojca króla Viserysa który wciąż żyje pomimo gnicia od 20 lat. Za mojego mentora, ser Cristona Cola, który uczył mnie walki mieczem, gdy wy imprezowaliście i uprawialiście sex pozamałżeński.
Za mojego młodszego brata księcia Daerona który jest giermkiem w Starym mieście, i o którym bym zapomniał gdyby ser Criston nie przypomniał mi abym go włączył do tego toastu, za mojego dziadka ser Ottona Hightowera najbardziej honorowego człowieka w Westeros.
I oczywiście wypijmy za moją najdroższą i najukochańszą siostrę Helaenę której piękność przewyższa nawet gwiazdy oraz za jej słodkie dzieci.
Ale chwila..... jeszcze nie skończyłem.

Wypijmy za pamięć mojego pra-pra-pra-dziadka Aegona Zdobywcę na wzór którego postanowiłem iść przed siebie, aż moi wrogowie nie zostaną zniszczeni. Za mojego stryja, księcia Daemona którego staram się naśladować, i za jego córki, które wyglądają jak prawdziwe Valyrianki. Za moją najstarszą siostrę księżniczkę Rhaenyre, oraz jej kobiece wdzięki które zachwycają całe królestwo.
Ale co najważniejsze, wypijmy za jej synów. Nigdy nie znałem nikogo tak SILNEGO jak moi siostrzeńcy, wypijmy za tych trzech MOCARNYCH chłopaków!

#got #asoiaf #plio #hotd #rodsmoka #houseofthedragon #graotron
Bittersteel - Uderzam pięścią w stół.
Wznoszę toast!
Wypijmy za mojego brata księcia ...

źródło: FeW21uzUcAAnwCH

Pobierz
  • 4