Wpis z mikrobloga

Pamiętajcie że nikt nigdy nie przyjdzie wam z pomocą bo życie przeciętnego mężczyzny jest nic nie warte. Jest on tylko małym trybikiem w wielkiej maszynie zwanej społeczeństwem mający służyć jako robotnik i ewentualne mięso armatnie. Tak było od początków istnienia naszego gatunku. Nawet nie tak dawno temu z punktu widzenia cywilizacji w ubiegłym wieku mężczyźni ginęli milionami w obu wojnach światowych i nikt się tym nie przejmował. Myślicie że kogoś obchodził los jakiegoś samotnego, cierpiącego na depresję i nigdy nie trzymającego za rękę Saszki, który musiał przymusem oddać życie jak miliony jemu podobnych za wodza stalina? Więc dlaczego ktoś miałby się martwić o ciebie?
#przegryw #depresja #samotnosc #samobojstwo
G.....7 - Pamiętajcie że nikt nigdy nie przyjdzie wam z pomocą bo życie przeciętnego ...

źródło: 0D4FAC69-FD21-4302-A82B-BD045C452379_w2114_n_st

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@SynuZMagazynu: a ja coś napisałem o wysyłaniu bab na front? Przeczytałeś w ogóle ten wpis przed napisaniem tego komentarza? Napisałem tylko oczywistą prawdę o tym ile zawsze było i jest warte życie przeciętnego faceta. Tylko dzisiaj o tym zapominamy bo żyjemy w czasach pokoju który też prędzej czy później się skończy i zostaniemy sprowadzeni do rzeczywistości która nie będzie dla nas łaskawa. Sytuacja za naszą wschodnią granicą pokazała ile warte
  • Odpowiedz
@Glock17: słuchaj, ja sam PRAWIE jestem tym chłopem o których piszesz, nie ukrywam tu w polinie jest piekło dla chuopów, ale jednak Chłopaki z Ukrainy mają prawdziwe piekło, Chwała ukraińskim bohaterom walczącym
  • Odpowiedz
@Glock17:

Nawet nie tak dawno temu z punktu widzenia cywilizacji w ubiegłym wieku mężczyźni ginęli milionami w obu wojnach światowych i nikt się tym nie przejmował.


Nieprawda. Feministki się tym przejmowały, naganiając i wyszydzając mężczyzn, którzy chcieli uniknąć bezsensownej rzeźni. Gdyby każdy był jak Ernest Atkins, który naganiaczce #!$%@?ł luta w czerp, to świat był by lepszym miejscem.

https://en.wikipedia.org/wiki/White_feather
  • Odpowiedz
Gdyby każdy był jak Ernest Atkins, który naganiaczce #!$%@?ł luta w czerp, to świat był by lepszym miejscem.


@MagicznaRuda: świat nigdy nie będzie lepszym miejscem bo wojny będą zawsze i zakończyć je może tylko zwycięstwo jednej ze stron albo rozejm wynikający z braku korzyści dalszego zabijania się nawzajem. Więc jakiekolwiek protesty i inne tego typu rzeczy w przypadku wojen przynoszą taki sam efekt jak walenie głową w mur. Możesz być
  • Odpowiedz