Wpis z mikrobloga

Mircy,
Jakie miasta obecnie polecacie do życia?
Tak żeby wynajem kawalerki albo mieszkania dwupokojowego nie wychodził za drogo. Nocne życie mnie nie interesuje, bardziej cisza i spokój i ew. jakieś parki/rzeczki gdzie można wyskoczyć się zrelaksować.
Warszawa odpada (właśnie stąd uciekam, bo właściciel mieszkania zarządził podwyżkę o 50%, a na olx tańszych ofert i tak brak), Lublin też (bo stamtąd pochodzę i nie chcę wracać).
#wynajem #nieruchomosci
  • 18
Nocne życie mnie nie interesuje, bardziej cisza i spokój i ew. jakieś parki/rzeczki gdzie można wyskoczyć się zrelaksować.


@nie_lubie_tolkiena: jak pracujesz zdalnie, a lubisz przyrodę i zieleń to Wałbrzych. Miasto otoczone parkami, lasami, zamkami, pałacami i górami dookoła, blisko do Czech, no i masz tam tanie nieruchomości (kawalerkę dorwiesz w okolicach 100k pln)

A za 290k pln masz 140 m2:
https://www.otodom.pl/pl/oferta/mieszkanie-140-m-walbrzych-ID4j76C
@marta_am: Gdzież Chełm polecać, przecież tam lata 90 pełną gębą zwłaszcza jeżeli chodzi o przestępstwa, drogi, mentalność. Poza tym tam nic nie ma i jest syf.
@r5678 Drogi się zgadzam, mentalność też (zaglebie milosnikow partii rzadzacej). Ale jeśli chodzi o bezpieczeństwo to powiat chelmski statystycznie jest wśród 3 powiatów o najniższej przestępczości w lubelskim ;). Z pracą za więcej niż najnizsza bywa trudno, ale jak się pracuje zdalnie, fo jest naprawdę ok. Tani wynajem, sporo miejsca gdzie można dobrze zjeść. Blisko Jeziork biale, poleski Park narodowy. Czysto i spokojnie :)