Wpis z mikrobloga

Chłop se jedzie i nie wie co to będzie ehh

Co powiedzieć psychoterapeucie czemu chce go zmienić:
Nie dogadujemy się
Boje się terapii i źle się na niej czuję
Mam ciągle poczucie winy
Nie umiem się poczuć na tyle swobodnie żeby coś powiedzieć od siebie
Nie wiem czy ma sens być u tego terapeuty skoro mi nie wierzy
Wgl zabawne, wszyscy patrzą w telefon i od razu raźniej xd

W pociągu teraz najbardziej boje się szukania miejsca
#przegryw #qewnakwadracie #psychoterapia #s----------e
qew12 - Chłop se jedzie i nie wie co to będzie ehh

Co powiedzieć psychoterapeucie cz...

źródło: temp_file.png6082150898667069696

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Amir7: tak, bo najlepsza terapia to poklepać po pleckach, przyznać rację we wszystkim urojeniom pacjenta i skasować z uśmiechem 300zł wraz z terminem na następną sesję.


@Rad-X Nie, lepszą metodą jest deprecjonować odczucia i dolegliwości pacjenta xD W końcu im gorsza relacja terapeutyczna, tym lepsze rezultaty ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@qew12 Życzę powodzenia i asertywności, mam nadzieję, że podejmiesz najlepszą dla siebie decyzję, colego
  • Odpowiedz
@qew12: a skąd masz ubezpieczenie zdrowotne? Ja miałem problemy ze zdobyciem, bo mam już ponad 26 lat. Uczysz się?

A i jak działa sulpiryd? Zauważasz już jakąś różnicę? U mnie za pierwszym razem zadziałał po ok. tygodniu. Natomiast następnym razem brałem amisulpryd i pierwsze pozytywne działanie odczułem po 3 tygodniach.
  • Odpowiedz
@qew12: Powiedz tak wprost o co ci chodzi. Jak będzie cię próbował przekonywać to powiedz twardo, że już podjąłeś decyzję, a jak mimo to dalej będzie naciskał powiedz, że to ty decydujesz, a nie on. Wiem, że z fobią społeczną może to być ciężkie, ale takie starcia z własnymi lękami są konieczne w walce z fobią.
  • Odpowiedz
@qew12: no to ja brałem tyle samo. Ile dni już przyjmujesz? Wydaje mi się, że najpóźniej powinieneś zauważyć różnicę po 3-4 tygodniach. Jeśli nie będzie różnicy, to pewnie trzeba zwiększyć dawkę, może nawet do 200mg.
  • Odpowiedz