Wpis z mikrobloga

Chłop se jedzie i nie wie co to będzie ehh

Co powiedzieć psychoterapeucie czemu chce go zmienić:
Nie dogadujemy się
Boje się terapii i źle się na niej czuję
Mam ciągle poczucie winy
Nie umiem się poczuć na tyle swobodnie żeby coś powiedzieć od siebie
Nie wiem czy ma sens być u tego terapeuty skoro mi nie wierzy
Wgl zabawne, wszyscy patrzą w telefon i od razu raźniej xd

W pociągu teraz najbardziej boje się szukania miejsca
#przegryw #qewnakwadracie #psychoterapia ##!$%@?
qew12 - Chłop se jedzie i nie wie co to będzie ehh

Co powiedzieć psychoterapeucie cz...

źródło: temp_file.png6082150898667069696

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@qew12: Powiedz, że dziękujesz za współpracę, bo ktoś w rodzinie bardzo ci polecał innego terapeutę i tam chcesz spróbować.

No chyba, że dasz radę powiedzieć wprost, że Ci nie odpowiada i masz do niego pewne zażalenia.
  • Odpowiedz
Boje się terapii i źle się na niej czuję


@qew12: wydaje mi się, że to akurat typowe dla terapii? w znaczeniu, że nikt tam idzie z uśmiechem myśląc, że będzie łatwo i komfortowo
  • Odpowiedz
@qew12: Ale to masz jakoś przez sąd zarządzone czy z własnej woli? Bo jak nie widzisz przyszłości z nim i chcesz zmienić to po co marnować czas i się stresować rozmową gdzie jeszcze będzie chciał cię przekonać do swoich racji
  • Odpowiedz
@Amir7: tak, bo najlepsza terapia to poklepać po pleckach, przyznać rację we wszystkim urojeniom pacjenta i skasować z uśmiechem 300zł wraz z terminem na następną sesję.
  • Odpowiedz
@qew12: podstaw asertywności to powinni uczyć w szkole podstawowej, bo tego się można nauczyć (tylko po co władzy taki obywatel, lepiej mieć bezwolną masę). Normalnie mówisz chłopu, że dziękujesz za współprace i tyle. Nie musisz się z niczego tłumaczyć jeśli nie chcesz. Twoje święte prawo poszukać kogoś lepszego.
  • Odpowiedz