Wpis z mikrobloga

ktoś mi powie co tu się odjaniepawla?

1. poznaję jedną laskę, jest idealnie
2. stwierdzamy, że żeby był związek to ludzie muszą się poznać z pół roku
3. spędzamy ze sobą masę czasu, dzwoni, pyta jak się czuje, czy coś jadłem i w ogóle jak tam i plany na przyszłość
4. po paru miesiącach znajomości zdecydowałem żeby się przeprowadzić do jej miasta żeby się lepiej poznać
5. zamieszkała u mnie i gotowała i sprzątała i jeździliśmy razem dużo w różne miejsca w kraju
6. poznała mnie ze swoimi znajomymi dużo gadała i było mi z nią ogólnie genialnie

7. i minęło już 5 miesięcy że mieszkamy sobie razem i poprosiłem żeby się określiła w sprawie związku

8. ona stwierdziła, że nie chce być razem, że zmarnowałem czas i nie chce mnie ranić
9. zaczyna być coraz bardziej agresywna w moim kierunku, stwierdza że nigdy nie będziemy razem
10. wyprowadza się ode mnie, ale chce żebyśmy byli znajomymi
11. gada przez telefon jak zawsze na kamerce, opowiada co tam u niej, pyta co tam u mnie, co chwila zaznacza że jestem jej kolegą
12. reaguje agresją na nasze wspólne zdjęcia sprzed paru miesięcy, tygodni i twierdzi że nic nie pamięta przez depresję i nerwicę
13. mi to ryje psychikę, #!$%@?, ona nie chce tego przegadać, tylko słucha koleżanek i gada im jak to ja ciągle chcę związku
14. #!$%@? mnie to bo nie rozumiem co to miało znaczyć na początku, skąd ta zmiana w moim kierunku, czy to wszystko było kłamstwem czy nie, ale nie da się wyjaśnić, nie da się z nią normalnie pogadać bo zaczyna kłamać i mataczyć jakbym jej wbijał szpilę w mózg

Czy to przez zdiagnozowaną silną depresję? Ona jest po traumatycznych przeżyciach i w domu jak i po poprzednim związku.
Ja tylko nie rozumiem czemu ona tak źle na mnie reaguje. Testowała mnie na milion sposobów czy aby na pewno się nadaję do związku, ale to nieoficjalnie bo takie rzeczy się czuje i ni cholery nie udało jej się mnie wyprowadzić z równowagi bo jestem zrównoważonym, cierpliwym i wyrozumiałym do skraju człowiekiem. No i to mnie chyba zgubiło, bo wytrzymałem tyle czasu.
A dziś już mnie bloknęła i się nie odzywa bo raczyłem jej wysłać fotkę z przeszłości.

#pytanie #rozowepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki
  • 62
@artur-tyminski:
Nic nie wysyłaj. Serio, olej to i utnij kontakt.
Wysyłanie screenów prywatnych rozmów jest nieeleganckie, nawet w tym przypadku.
To są jej znajomi, więc prawdopodobnie są gotowi robić fikoły, żeby usprawiedliwić jej zachowanie. Nic nie zdziałasz i musisz sobie to uświadomić.

Ja wiem, że to świeża sprawa, masz natłok myśli, pewnie zajmuje to Twoją głowę cały czas i cieżko się odciąć, bo masz żal i chciałbyś coś zrobić.
Nie chcę