Wpis z mikrobloga

Katolicy to są jednak psychopaci.
Kopali ją i poniżali na ołtarzu, zdejmowali jej spodnie, pluli jej na twarz i zakładali obrożę i prowadzili półnagą na smyczy. Zamknęli w klatce dla psa i zaczęli tłumaczyć jak nagość jest zła i zniewalająca dla ludzi.
Wiecie jak zareagował wicekurator oświaty? Mówi, że "nie widzi powodu do reakcji" xD
Tutaj dostępne nagranie: https://tylkotorun.pl/wiadomosci/szokujace-nagranie-z-rekolekcji-w-torunskim-kosciele/
#polityka #polska #bekazprawakow #bekazkatoli #bekazpodludzi
Filippa - Katolicy to są jednak psychopaci.
Kopali ją i poniżali na ołtarzu, zdejmowa...

źródło: temp_file.png4599097485078678438

Pobierz
  • 26
@Harven: czy tam ksiądz gwałcił dziecko? Po drugie powiedz, czy ta dziewczyna występowała, czy wzięto ją z widowni? Pytam serio bo nie wiem co tam się wydarzyło a to jest jednak istotne dla oceny zdarzenia.
@Kryspin013: nie - ale nie znam kontekstu. Jeśli dziewczyna brała udział w występie i zgodziła się na to, to możemy rozpatrywać to tylko pod względem estetycznym. Mnie się to nie podoba, tak jak nie podoba mi się "malowanie" bryzganiem farby z waginy, albo walenie patykiem o rurkę, czy też picrel:
L3stko - @Kryspin013: nie - ale nie znam kontekstu. Jeśli dziewczyna brała udział w w...

źródło: uid_1f118f3e7e3db6b227de919035f76d941487678924634_width_1280_play_0_pos_0_gs_0_height_720_na-scenie-dochodzi-do-imitacji-seksu-oralnego-z-figura-papieza-fot-twoje-info

Pobierz
@Kryspin013: nie - ale nie znam kontekstu. Jeśli dziewczyna brała udział w występie i zgodziła się na to, to możemy rozpatrywać to tylko pod względem estetycznym. Mnie się to nie podoba, tak jak nie podoba mi się "malowanie" bryzganiem farby z waginy, albo walenie patykiem o rurkę, czy też picrel:


@L3stko: kolego, przed chwilą pisałeś o lewackim happeningu w kontekście REKOLEKCJI. Nie skacz po tematach jak zwykle. Ja tu nie
@Kryspin013: malowanie farbą z waginy to był lewacki happening. Zgadza się, napisałem o lewackim happeningu bo forma podobna. Takie było moje skojarzenie i mam do tego pełne prawo.

P.S. To jest nawet ciekawe, bo niekonwencjonalna forma rekolekcji, która na deskach jakiegoś teatru pewnie zakończyłaby się wyprzedażą wszystkich biletów, u neur0pków wywołała ogromne oburzenie i ból niskich stref pleców bo W KOŚCIELE!!!111 Od kiedy wy tacy bogobojni? xD Hipokryci!
@Kryspin013: malowanie farbą z waginy to był lewacki happening. Zgadza się, napisałem o lewackim happeningu bo forma podobna. Takie było moje skojarzenie i mam do tego pełne prawo.


Again. Dyskutuj w temacie. Nawet nie mam pojęcia o jaki happening ci chodzi więc nie wiem na #!$%@? tu przytaczasz takie "dowody" na swoją hipotezę z dupy.

P.S. To jest nawet ciekawe, bo niekonwencjonalna forma rekolekcji, która na deskach jakiegoś teatru pewnie zakończyłaby