Wpis z mikrobloga

Pisowcy to pajace, dwie kadencje u wladzy i nagle pol roku przed wyborami beda regulowac rynek nieruchomosci bo jest zepsuty... xD Pomijajac kielbase wyborcza opracowana przez kretynow (kredyt 2pro), to cala reszta jest pewnie do wprowadzenia za jakies waciki. Jak ja was pisowcy nienawidze...

Prosze jeszcze cos zrobic zeby na przyszlosc nie dalo sie brac kredytu po jaja na minimalnej krajowej przy niskich stopach. Tam w knf maja refleks szachisty, a ja nie mam ochoty lozyc na programy ratunkowe z podatkow bo nic tu #!$%@? nie dziala.

I jeszcze apelowalbym o ostroznosc przy rozdawaniu pieniedzy jak inflacja jest na poziomie 20pro. Rozumiem ze wybory i ze wspanialomyslnie "trzeba uratowac" mieszkaniowke. Ale do #!$%@?, darmowy kredyt teraz? Stymulowanie strony popytowej w tym momencie? Wezcie tam posluchajcie nbp, cos tam niesmialo przebakuja ze was #!$%@?.
#nieruchomosci #polityka
  • 8
Tylko głupi by nie skorzystał. Super partia ( ͡° ͜ʖ ͡°) maja mój głos. Pieniążki na obligacjach 15% średnio przez 4 lata. Kredyt 3,5%. W końcu coś dobrego dla ludzi.
@Kutafonix215: polski ład to bubel, tutaj widać że chociaż konsultują z rynkiem i niezależnymi osobami które w tym siedzą już długo i znają bolączki rynku

PiS to gówno ale Buda się chociaż stara, albo dobrze udaje