Wpis z mikrobloga

Casio G-shock GBA-800-1AER

Polecam, średniej wielkości, przy szczupłych nadgarstkach w sam raz. Jest dostępna opcja ze wskazówkami i bez
@m4kb0l jak chcesz coś mega trwałego to casio 56cośtam czyli kostka w solarze. spokojnie jak poszukasz to się zmieścisz w budżecie. bezobslugowy. turbo trwały.
  • 0
@muchabzz Podejrzewam, że myślisz o GW-M5610. Ja mam, ale drugi raz bym go nie wziął. Różnica w funkcjonalności nie rekompensuje różnicy w cenie (prawie 2x). Za samego solara nie warto tyle dopłacać, a Waveceptor też nie jest tyle warty.
Jedynie zwykły DW-5600
@Del a ja jestem zgoła innego zdania. nie kupię bez solara i bez mb6 ;) dlatego mam już:
gw-m5610
gw-b5600 - tu będzie grany mod jak przyjdą graty
gw-9400
gg-b100 - to jest bydle
@Del wszystko zależy od priorytetów. używam takiego w pracy, i jest to zegarek wart swojej ceny. ma trzy cechy dlanie podstawowe
1. synchronizacja czasu
2. bateria której nie trzeba wymieniać co parę miesięcy
3. podświetlenie , którego mogę używać tyle ile mi potrzeba i nie skraca to żywotności baterii
dodalbym jeszcze wodoszczelność.
To jest zegarek do cięższych zadań niż siedzenie przy biurku w pracy. co nie zmienia faktu, że można go i
@muchabzz:

bateria której nie trzeba wymieniać co parę miesięcy

Pierwsza bateria w moim 5600 wytrzymała 3,5 roku. Koszt dwóch baterii (czyli jakieś 6-7 lat z głowy) w rossmanie - 5 zł.

dodalbym jeszcze wodoszczelność.

Przecież 5600 ma 200 m.
@muchabzz pewnie jest tak jak mowisz. Zdecydowana większość ludzi nie pracuje jednak na nocki. Nie wiem czy op chce wydać dwa razy więcej (a wyraźnie pisze "niedrogi"), jeśli nie pracuje na nocki i nie ma planów rozświetlania sobie przedpokoju iluminatorem w drodze do kibla w nocy.
@m4kb0l: Polecam GBD-200, jak wpadnie promo można dostać poniżej 500zł. Mam kostkę 5610 z negatywem + bransa combi i wspomnianego GBD-200. Gdybym miał z któregoś zrezygnować to z 5610 głównie przez słabą czytelność (wersja bez negatywa na pewno bardziej czytelna). Plus kostki taki, że jest bardzo kompaktowa - idealna jak ktoś ma chudy nadgarstek albo do uprawianiu sportu. Tutaj porównanie https://www.youtube.com/watch?v=a3evoWOinbo