Wpis z mikrobloga

#konfederacja

Co taki ruch na tagu i w gorących się zrobił?

Przecież od połowy wojny wiadomo, że to ruskie onuce (pomijam szuryzm za czasów Covida). Co to za nowość? Ja już wtedy straciłem chęć do głosowania na nich (a kiedyś głosowałem, za gospodarką i wolnością), ale teraz na katozapędy przymykać oka nie będę, bo to nie jedyny powód.

Pytanie czy Konfederacja zaczęła się promować przed wyborami (np. ostatnio schowali Brauna poszczęść się boże) i to jest reakcja?

Czy rzeczywiście akcja nagonka na Konfederację (plotka, że to PO)?

Jaka jest prawda? Skąd to poruszenie? #polityka
  • 9
@mk321 zmiana nazwy KORWiN, duza aktywnosc Metzena na social mediach, schowanie brauna, deklaracja holowni i kamyka, spory wewnatrz pis, slabe PO, sporo ostatnio dziala na korzysc konfy. Ale nic nie boj, korwin znowu cos dobrego dowali, Mr 'szczescboze' dorzuci o rosji plus maja duzy konflikt wewnatrz. A jak za duzo wyborcow pis zacznie ich popierac, to wyjdzie jakas afera - np jacys ludzie powiazani z wiplerem, albo ktos z powiazaniami na wschodzie.
Czy rzeczywiście akcja nagonka na Konfederację (plotka, że to PO)?


@mk321: Tylko to szury z konfederosji twierdzą, że lewaków boli dupa o sondaże i płaczą, że to akcja PO. Jednak nie zauważają, że pierwszy pojawił się ich spam i branzlowanie się do wyników. Akcja powoduje reakcję, więc ludzie też zaczęli przypominać kim konfederosja jest i jakie wartości prezentuje. Do tego włączyły się przegrywy, bo julki będzie dupa boleć i ważne, żeby