Wpis z mikrobloga

Ostatni look na łazienkę i zamurowywujemy okno, zbijamy kafelki ze zwierzątkami które malowałam farbkami na szkło 15 lat temu które od wilgoci się zmarszczyły i już robię miejsce swojemu chłopu do pracy, co by przesunal ta lazienke o 2 metry i pozbijal sciany, ehh, czeka nas sranie do wiadra z wodą przez parę dni pewnie przy wymianie kibla któy i tak co moment sie zapycha, ale damy radę, ja na pewno, bo jeszcze w latach 90 srałam do wiadra na codzień, ale inni boję się że do niego wpadną bo nienauczeni wiadra #srajzwykopem #remontujzwykopem #zwierzeta #rysujzwykopem
Pobierz KingaM - Ostatni look na łazienkę i zamurowywujemy okno, zbijamy kafelki ze zwierzątk...
źródło: DSCN2002
  • 8
@KingaM: nowa lazienka będzie bez okien? To zly pomysł. Pomysł o cyrkulacji powietrza. W takiej zamknietej łazience jak w blokowiskach masz wysoką wilgotność, a w takiej z oknem wychodzisz spod prysznica i jesteś sucha po chwili wycierania ręcznikiem.
@SzycheU: bo tam gdzie jest kibel będzie kuchnia a łazienka będzie się zaczynać od umywalki a brakujące miejsce się zrobi z tej kuchni co się nie używa