Wpis z mikrobloga

@Pawel993 ja mam cały czas i nikt incelskimi bajkami czy mrzonkami o likwidacji podatków nie przykryje katozamordyzmu i nacjonalistów pod kołderką. Że już o proputinizmie członków nie wspomnę.
  • Odpowiedz
@Kamokamo: u nas to trochę inaczej działa bo mamy społeczeństwo oczekujące wsparcia socjalnego dla siebie jak jest w potrzebie i chętnie udzielającego pomocy innym którzy akurat potrzebują jakiegoś zasiłku. czyli jest ta pomoc po narodzinach
nie wchodząc czy takie podejście ma sens, chodzi mi tylko o ten element że u Bosaka jedno wynika z drugiego i nie ma niespodzianki. Zaskakujące by było gdyby uważał że aborcja to morderstwo, ale dla
  • Odpowiedz
  • 17
@Kamokamo jakich podatków, przecież Mentzen u Stanowskiego wprost przyznał, że max co mogą zrobić to likwidacja podatku od spadku, reszty się nie da obniżyć. Każdy myślący to wiedział ale dobrze chociaż, że mają tyle odpowiedzialności, by się przyznać że to kłamstwo dla ekonomicznych zjebow
  • Odpowiedz
@Pawel993: No i spoko, na Bosaka nie zagłosuję - tak samo na kolegów Nitrasa. Musiałoby mi się w głowie mocno #!$%@? żeby oddać głos na PO. O Konfie nie wspomnę, ale Nitras to jeszcze większy szkodnik od Bosaka.
  • Odpowiedz