Wpis z mikrobloga

@AlvarezCasarez: Skończ robić fikołki, to nie jest kontekst to jest manipulacja i wyciągniecie z kontekstu, nigdzie nie widzę wyjaśnienia dla którego konkretnie poparłby rosję. Ty widzę jesteś całym sercem przeciw konfederacji, a konfederacja twierdzi że jest partią patriotyczną, czyli jesteś antypatriotą rozumiem? Tak #!$%@? wygląda twój ciąg logiczny i rozumienie kontekstu.

@nom_om No #!$%@? głupoty podkreśliłem to dwukrotnie, możesz to nazwać manipulacją, ale dobrze wiesz że odnosiłem się do wyciągania z
  • Odpowiedz
@bastek66

Musiałem się zachować zgodnie z kodeksem honorowym. Nie pozwolę, by ktoś mnie tak obrażał. Dlatego, gdy gnida weszła na salę i powiedziała "dzień dobry", odpowiedziałem, że nie mówi się "dzień dobry" tylko "przepraszam" i spoliczkowałem go. Gnida musiała dostać po pysku i tyle. Żałuję, że nie naplułem mu w twarz. Nie użyłem siły fizycznej, to był akt symboliczny.


Tak reaguje Korwin, gdy ktoś nazwie go idiotą i oszołomem. Gdy ponoć fałszywie
  • Odpowiedz
ja dupie xD współpracownicy Korwina mówią, że popiero Rosję. KORWIN mówi, że popiera Rosję. Ale nie, akolici będą walczyć do upadłego w obronie wodza. Napisz jeszcze, że Korwin to nie Konfederacja.


@slapdash: jak ktoś w 2023 roku, po akcji poparcia dla Łukaszenki po sfałszowaniu wyborów, czy cieszenia się z pałowania ludzi na ulicach Mińska, później po akcji z zakazem aborcji, następnie po akcji z popieraniem r0sji w wojnie z Ukrainą, po
  • Odpowiedz
@Sinti: albo nie rozumiesz co to znaczy "wyciągnąć coś z kontekstu", albo nie jesteś w stanie przyjąć do wiadomości, że nie byłeś w stanie go dostrzec w prostym zdaniu o.O
Proste zdanie:
"(...) gdyby był taki konflikt polska-rosja, i w tych Twoich(Korwina) rzeczach rosja zabierała by stanowiska, że cię popiera, a polska była ugh, kogo byś wolał?"

Kontekst:
- konflikt
- rosja w trakcie konfliktu popiera Korwina
- polska w trakcie
  • Odpowiedz
@AlvarezCasarez: samozaoranie XDDD kontekst wypowiedzi liroya, przywołania jego wypowiedzi w tym wpisie i komentarze do których się odnoszę to też kontekst wiesz? XD
sam przyznałeś mi rację "Korwin WYBRAŁBY rosję w zamian za poparcie" (w takim konkretnym przypadku), a "Korwin wspiera/popiera rosję" widzisz różnice?

inna sprawa że to wciąż wyciągniecie z kontekstu, bez pełnej wypowiedzi korwina to sobie dumać możemy, DLACZEGO by tak wybrał, bo co innego jakby wybrał aby se
  • Odpowiedz
kontekst wypowiedzi liroya, przywołania jego wypowiedzi w tym wpisie i komentarze do których się odnoszę to też kontekst wiesz? XD

@Sinti: Piszesz w pierwszym swoim komentarzu, że "ale takie wyciągniecie z kontekstu to se można w dupe wsadzić", więc to "przywołania jego wypowiedzi w tym wpisie i komentarze do których się odnosisz" nie stanowią kontekstu jego wypowiedzi - nieprawdaż?

Więc wracamy do punktu wyjścia czyli odpowiedź Korwina w kontekście wyboru jednej
  • Odpowiedz
@AlvarezCasarez:

Piszesz w pierwszym swoim komentarzu, że "ale takie wyciągniecie z kontekstu to se można w dupe wsadzić"

No? XD Sugerowanie że korwin wspiera/popiera rosję podając taki fragment to wyrwanie z kontekstu czego nie rozumiesz?...
Korwin powiedział że poparłby rosję w tym konkretnym przykładzie, nie znaczy to że popiera rosję ponad polskę.

więc to "przywołania jego wypowiedzi w tym wpisie i komentarze do których się odnosisz" nie stanowią kontekstu jego wypowiedzi
  • Odpowiedz
@bombastick: Panasiuk też był przy strukturach konfederacji, dopóki nie ogarnęli kim jest

Jest jeszcze inny aspekt, w konfederacji FAKTYCZNIE mogą funkcjonować zwyczajni ruscy agenci - uśpieni, ukryci, nieświadomi - ale to właśnie rola Polaków aby punktowali to co robią i aby nie-rosyjska część konfederacji przeważyła wewnątrz partii.

Wątpię żeby jakakolwiek znacząca się siła polityczna w Polsce była całkowicie wolna od wpływów agentur - np. Macierewicz w PiS - jawny sabotażysta który
  • Odpowiedz