Wpis z mikrobloga

Mam na lapku Windows 7, tam mam wirtualna maszyna(vmware player), rowniez windows 7. Mam troche softu potrzebnego do pracy. ALe jest pewien problem ze jak instaluje jeden z programow (do robienia grafik) ktorego rownie potrzebuje zaczynaja mi sie sypac aplikacje napisane w javie tzn, caly soft jest javov'y. Gdy zainstalowalem ten jeden program zaczelo sie dziac cos jak na screenie ponizej, znikaja mi literki jak lece myszka - tak jakby sie zmulalo.

Inne ciekawosti to mam programy ktore bede nazywal SCT, oraz CCT. Niezaleznie czy mam uruchomiony program do robienia grafik czy nie w obu programaach zaczynaja sie dziac te dziwaczne rzeczy, ale gdy mam wlaczony SCT i wicsna ctrl+al + del, to sie naprawia ?? W CCT to nie dziala.. Sciagnalem i zainstalowalem najnowsza wersje javy i dupa. Jesli chodzi o lapka to mam 8 gb pamieci i cala nie jest zawalona. Potrzebowal bym calego softu a to mi troche przeszkadza. Ma ktos pomysl?

#kiciochpyta #komputery #problem #maszynawirtualna #java
cicho_tam - Mam na lapku Windows 7, tam mam wirtualna maszyna(vmware player), rowniez...

źródło: comment_fDn7eXhDRfgM4cFuEUyzRU3NRFT6YvjB.jpg

Pobierz