Wpis z mikrobloga

Jakie obciążenie powinien mieć pierwszy ściskacz do dłoni? Widzę takie z regulowanym obciążeniem 0-40kG za 5zł. Czy brać już taki za ok 25zł z metalowymi rączkami 45kg? Czy z tych 40kg w miarę szybko przeskakuje się na 90? Jeśli tak to w sumie lepiej kupić najtańszy na początek, potem przeskoczyć na już coś lepszego 90kg.

#silownia #zdrowie #fit
#pytanie
  • 9
  • Odpowiedz
@cotozazycie: tzn przeskoczyć przeskoczysz ale serii nie zrobisz, a i ostrzegam strasznie niewygodnie sie trzyma i mogą ręce boleć, ale to tylko na początku później sie dłonie przyzwyczajają
  • Odpowiedz
  • 0
@Reevder:

Ok, czyli w takim razie jak dla mnie: funkcja odstresowująca i podtrzymująca sprawność(nie chcę tego robić jakoś wyczynowo) raczej wystarczy na dłużej 45kg, czyli lepiej kupić ten z aluminiowymi rączkami bez regulacji.
  • Odpowiedz
@cotozazycie: pytanie ile ważysz? Ja kupiłem trochę droższy sciskacz z regulacją od 10-100kg i zaczynałem od 50 bodajże na 30 powt 3 serie. Na początek to już jest za mało chyba że masz straszny #!$%@? chwyt. Kup sobie z większą regulacja
  • Odpowiedz
  • 0
@Espance:

Zostałem przy tym 45kg ale powiem, że lepszy byłby 60kg. Po tygodniu ten już ściskam do max, muszę się ratować naciskaniem bliżej sprężyny i ilością powtórzeń.
  • Odpowiedz