Wpis z mikrobloga

Nawiązując do usuniętego znaleziska:

Polscy faceci są mało ambitni, nie dbają o swój wygląd zewnętrzny, nie uczą się języków, potrafią tylko narzekać co widać w tym znalezisku.

wielu zapomina, że jeszcze ich ojcowie nie prezentowali się dużo lepiej a mimo wszystko znaleźli partnerkę.


Wtedy w przeliczeniu przeciętna polska kobieta zarabiała 10$ miesięcznie. Związanie się szybko z byle kim to była ekonomiczna konieczność + silna presja rodziny na zamążpójście (po wojnie większość rodzin miały chłopskie korzenie z pierwszego pokolenia).

#pieklomezczyzn #przegryw #niepopularnaopinia #p0lak #p0lakpill
  • 8
@czlowiek_z_lisciem_na_glowie:

Polscy faceci są mało ambitni, nie dbają o swój wygląd zewnętrzny, nie uczą się języków, potrafią tylko narzekać co widać w tym znalezisku


Zgadzam się na 98%, empirycznie mogę stwierdzić. Siłą rzeczy mieszkając w polsce poznałam wielu polaków i niestety z garstką z nich można było porozmawiać o czymś więcej niż yyy piłka nożna albo gry.
Za to gdy pojechałam na erasmusa do Hiszpanii gdzie byłam tylko miesiąc w kontraście
@Xaynna: Interesujący mężczyzna to subiektywne odczucie. Ciebie może kręcić ciało, wygląd fizyczny i na inne cechy możesz nie zwracać uwagi. Jeśli kręcą Was południowcy, to taki Polak zawsze będzie w Waszych oczach mniej atrakcyjny, a dorabianie do tego ideologii, że Polacy za mało się starają, jest bardzo nieuczciwe, bo to stawia Polaków jako winnych tej sytuacji. Dobrze by było, żeby faceci w Polsce nie przejmowali się takimi uwagami jak ta Twoja,
@Kopytnik_1: nie dyskutuj z oczywistym trollem
p0lka utrzymywana przez polaków, której polacy zafundowali edukacje, służbę zdrowia i w przyszłości emeryturę są fee, bo interesują się piłką nożna, a księżniczka pojechała do najbardziej ześwirowanego na punkcie piłki nożnej kraju europy i tam poznała facetów którzy mają inne zainteresowania, tak było.
Nienawiść p0lskich k0biet do polaków mimo, że są tylko obciążeniem w tym państwie przekracza już granice absurdu. Żałuję, że muszę takie odpady
Za to gdy pojechałam na erasmusa do Hiszpanii gdzie byłam tylko miesiąc w kontraście do mojego 20 letniego życia w polsce. Spotkałam tyle samo albo i nawet wiecej interesujących mężczyzn. Przez miesiąc!


@Xaynna: troche tam w zyciu mialem kontaktow z kobietami, od prawie malzenstwa do ONS, i niesamowite - dla lasek ktore na mnie lecialy opowiesci kolesia z IT byly hehe, pokazem inteligencji i w ogole wow, a dla takich ktorym