Wpis z mikrobloga

Dzisiaj gdzieś na facebooku wyskoczył mi Krzysztof Gonciarz i jakoś tak potem wszedłem na jego kanał, żeby sprawdzić co tam wrzuca. Moją uwagę przykuł filmik "Kasiu wróć", w połowie filmiku Gonciarz płacze i mówi "#!$%@? się wszyscy, których śmieszą żarty w stylu Kasiu wróć i teksty o kukoldach". Na początku było to dla mnie śmieszne, że chłop wrzuca takie rzeczy do internetu. Ale jednak skłoniło mnie to do refleksji, szczególnie że teraz jest Wielki Post i dla mnie jest to czas takiego zastanowienia się nad swoim życiem. A faktem jest, że niestety brałem udział w tych atakach na Krzysztofa Gonciarza. Wrzucałem wpisy na jego temat, memy "Kasiu wróć", wyzywałem go od kukoldów.

Gonciarza zawsze lubiłem, mimo różnicy światopoglądów. On mocno lewicowy, nawet w "Zapytaj beczkę" dało się to wyczuć, a ja wręcz przeciwnie. Jednak ta lewicowość nie była dla mnie na tyle przytłaczająca, żeby go nie oglądać i nie lubić. Zawsze gdzieś tam szanowałem jego twórczość, podobała mi się seria z Japonii. Potem raczej go nie oglądałem, ale miałem do niego neutralne podejście.
Wszystko się zmieniło podczas Strajku Kobiet, kiedy to w sumie Gonciarz zaczął wyzywać prawaków na swoim instagramie, przez co poczułem się zaatakowany. Wtedy wrzucałem memy o nim na wykop, zresztą Gonciarz wtedy niemal codziennie trafiał w gorące, można powiedzieć, że cały wykop (i nie tylko) się na niego uwziął.
Nie myślałem wtedy o tym, że takie rzeczy mogą go zranić, że będzie mu to gdzieś siedziało w głowie. Generalnie zawsze wydaje mi się, że takie sławne osoby dobrze sobie radzą z hejtem, zresztą Krzysztof przybrał wtedy taką maskę, że go to nie rusza itd.
Oczywiście po jakimś czasie znudziło mi się to hejtowanie. Potem Gonciarz był w hejt parku, gdzie wypadł bardzo słabo, więc wtedy pewnie mogło się pojawić kilka negatywnych komentarzy mojego autorstwa.

I żeby nie było, Gonciarz to nie jest nieskazitelna postać, nie raz się mu odkleiło i coś odwalał. I właściwie to on to pierwszy zaczął, bo gdyby nie wylał najpierw hejtu na prawaków, to pewnie by się nie wylał aż taki hejt na niego. Ale jednak ten hejt był przesadzony i bardzo mi przykro, że brałem w tym udział. Widać po jego filmikach, że nadal troszkę mu to w głowie siedzi, dlatego szkoda że się do tego przyczyniłem. Wydaje mi się, że w głębi serca to dobry chłop jest.

#gonciarz #youtube #polskiyoutube #przemyslenia #refleksja
damienbudzik - Dzisiaj gdzieś na facebooku wyskoczył mi Krzysztof Gonciarz i jakoś ta...
  • 4
@damienbudzik: Kasiu wróć a nie czekaj już nie musi jakiś kolega jest u niego i też się bawią. Daj spokój Gonciarz od dawna się odklejal. Taki był z niego wygadany hojraczek w necie a jak przyszła krytyka na niego to skulony piesek. Jak mówi przysłowie kozak w necie p..... w swiecie
@damienbudzik: on powinien raz na zawsze sie do tego odnieść do swojego kukoldyzmu, zajrzec w glab siebie i przemyslec co odje%#bał, okreslic sie, tylko ze on sam do tego nie dorósł, nie podważam jego statniego coming outu, ale faktem jest że się pogubił, jak dla mnie to po prostu etap do przejścia, popatrz analogiczny przykład Dark Archon z arhn, też po kopnięciu w dupę przez dziewczynę został z niego wrak człowieka,