@GoodLikE no ja kibicuje WTS ale mimo wszystko Motor jest mocny. Mam jednak nadzieję że moje typy będą nietrafione i będzie odwrotnie, tj. WTS, Wlokniarz, Motor ( ͡º ͜ʖ͡º)
@KD30: Dzięki ze tak wysoko stawiasz Polonię :) wrocimy do typow po pierwszej kolejce. Bo jesli mam typować na przykładzie tego co dzis pokazał BYdgoszcz to blado. Na tle zawodników z Ekstraligi tylko jedno biegowe zwycięstwo. Jeleniewskiego na Worynie. Bo Bellego na kolegach z druzyny nie licze.
1. WTS
2. Włókniarz
3. Motor

Chyba, że Tajski lub Pawlicki się konkretnie zesra, to Włókniarz ma szansę na mistrza (tu z kolei Drabik i Miśkowiak muszą się nie zesrać)
@AH24N2: Jedno? Bieg 3 wygrał Wiktor, pokonał Hampela i Lebiediewa. Bieg 8 wygrał Lyager, pokonał Woźniaka, Dudka i Lebiediewa. Zresztą co to za wyciąganie wniosków na podstawie jednego towarzyskiego turnieju? Tym tokiem myślenia Tungate ma po sezonie, wczoraj i przedwczoraj dwa słabe starty.