Wpis z mikrobloga

Nie wiem co to jest, ale wczoraj oblewaliśmy emeryturę jednego członka rodziny. Mocno popiłem, wymiotowałem, ale nie urwał mi się film. Wszytko pamiętam.

Problem jest taki, że od rana utrzymuje się u mnie wysoki ból głowy i wysoka gorączką 39.0.
Nigdy nie miałem kaca, bo znałem umiar, ale wczoraj sobie powiedziałem, że nie powinienem się tak pilnować.
Czy to zwykły kac? Czy coś poważniejszego? W dodatku mam złą tolerancję zimna - ekspozycja na zimno powoduje, że strasznie mną telepie, dlatego większość czasu leżę pod dwoma kołdrami.
Ibum zbija temperaturę tylko do 37.7 i lekko redukuje ból głowy.

#pytanie #kac #alkoholizm #alkoholi #impreza
  • 8
@GwachQar: w przeciągu kilku ostatnich miesięcy też chorowałem, jak nigdy, za każdym razem po porządnym chlaniu. Organizm jest osłabiony i łatwo złapać jakieś gówno ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@GwachQar: Zjedz coś, rosołek najlepiej, bo dobrze nawadnia i jest lajtowy. Chyba, ze piliście jakieś wynalazki to co innego ( i wcale nie mam tu na myśli, jakiejś swojskiej produkcji), tylko jak zmieszałeś jakaś słodka berbeluchę z whisky, piwem i winem. Wtedy, to trudno, trzeba położyć głowę pod katowski topór i umrzeć. To już jest koniec. Zegnaj przyjacielu.( ͡º ͜ʖ͡º)