Wpis z mikrobloga

Zaraz minie 9 lat jak tu siedzę, jeszcze niedawno kojarzyłem sporo dobrych Chuopów z tagu, a teraz kojarzę tylko kilku. Wszyscy pousuwali konta, odeszli z tagu, zostali pobanowani, albo zmienili nicki. Teraz nie mam siły nawet śledzić tagu i nie kojarzę większości nicków. Wszystko zapierdziela a ja stoję w miejscu i powoli, systematycznie gnije.
Kiedyś wydawało mi się, że jestem tu częścią jakiejś społeczności, a teraz tylko jestem jak stary dziad z demencją siedzący na ławce pod blokiem czkający na koniec swych katuszy. ehhh
#przegryw
DoktorNauk - Zaraz minie 9 lat jak tu siedzę, jeszcze niedawno kojarzyłem sporo dobry...

źródło: 16d7cbd8c53084d36a39484b2d37eeea

Pobierz
  • 13
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@DoktorNauk: też się nie oglądaj na innych

tak samo jak ze znajomymi ze szkoły i czasami ze szkolnej ławki lub serwera z jakieś gry czy forum
może ktoś za tobą i tymi czasami tęskni a ty o tym nie wiesz, bo poszedłeś dalej
@Glock17: Ja tag śledzę od 2k19, miałem tu wcześniej konto, ale nie byłem aktywny. Dla mnie teraz jest lepiej, niegdyś nie potrafiłem się tutaj zaaklimatyzować i było za dużo trolli.
@eisil: teraz też tu jest pełno trolli albo nomircków podających się za przegrywów. Niezłe przegrywy co są wzrostakami z prawem jazdy albo jakieś przegrywy bogole xD. Kiedyś trolle byli większogo kalibru typu blackpillraw albo wykopek bordo, ale jakoś do nich nie czuje niechęci bo dzięki ludwiczkowi dowiedziałem się w ogóle co to blackpill a judasz zajebiste strimy robił w 2020.
@Glock17: Dość zabawne było jak się okazało, że Wykopek ruchau :v Ale streamów przegrywowych nie oglądałem za bardzo, osobiście mnie nudziły, ale pamiętam że miały one miejsce. Ja najbardziej namiętnie śledziłem tag w 2019/2020, później sporadycznie. Ogólnie cały wykop podupadł i jest mniej ludzi i to jest główna wada moim zdaniem.
Te kilka lat temu mimo wszystko uważam, że było znacznie więcej trollingu, ale być może tylko tak mi się wydaje.