Wpis z mikrobloga

@Eugeniusz_Zua zakładając pracę zdalną, czego może tam brakować? jakie są argumenty za pracą w szarej, zimnej i smutnej Polsce i zakupie tu 4 razy droższej klity z betonu żeby w niej zgnić? Sycylia wydaje się świetnym miejscem do pracy zdalnej, bo dość tanio i malowniczo
@PrzegrywWegetacjaTakaSytuacja
właśnie w ciemno stawiam że Ty filantropie właśnie pochodzisz (nieubliżając mieszkańcom małych miejscowości) z jakiejś dziury, gdzie lokalny burmistrz Wam sprezentował rondo, bo dziura tak mała żebyście chociaż sobie jeździli w kółko przy jedynej galerii tj.Dino ;)

Swoją drogą zawsze mam ubaw jak ktoś się naśmiewa z miast typu Wąchock, Radom, Sosnowiec

aaa no i #!$%@? mnie obchodzi gdzie byłeś tak na prawdę, bo dalej zakładam że (Twój nick o tym
@bradiaga: zgadzam się widoczki super przedobre jedzenie i ceny w lokalach praktycznie jak w Polsce a jakosc bez porównania na korzyść Włoch oczywiście. Tylko ten syf, nikt tam nie gada po angielsku i taka ogólna umowność funkcjonowania wszystkiego jednak sprawia, ze wole na co dzien siedzieć w wawie
@bradiaga: Ja polecam Filipiny. Taniej będzie, a koszty życia też mniejsze( ͡° ͜ʖ ͡°)
A tak serio to za 100k możesz coś znaleźć w Polsce. Nie ma obowiązku życia w "betonowych klitkach". Jesteś jak pOlki zachwycające się enrique zakolakiem 160cm bo zagraniczny.
@RyouNarushima Filipiny wykluczam, bo nie można tam kupić na własność będąc obcokrajowcem. jak mam do wyboru kupić dom pod Wałbrzychem lub na Sycylii za tą samą cenę to wybieram to drugie i możesz to nazywać jak chcesz