Wpis z mikrobloga

@Grooveer ty tu jesteś taki geodeta polityczny i specjalista militarny, powiedz mi czemu od 3 miesięcy mimo takiej przewagi artylerii i tylu ludzi, takiej technologi. Rosja zajęła dwie sławojki, szopę i 200 metrów w linij od ostatniego sracza? #wojna #ukraina #onuce #rosja. Niestety @Aquamen do nas nie dołączy bo się zesrał i zablokował mnie :) ale Ty mój ty mały hipokrytko możesz odpowiedzieć na pytanie @RazumichinZiK. Zacznijcie swoje wchodzę w dupę przełożonych, stanowiska w gazpromie czekają :)

ps nie obędę zaśmiecał tagu, za niedługo start z informacji od pułku kalinowskiego
  • 51
@Grooveer: hahahah czyli czekali by drenować własna gospodarkę, siedząc w okopach i zdychając od zrzuconych na nich granatów a teraz, będą dalej umierać w kontrofensywie. Powiem Ci tak generał Dupovin i jego pomocnik Chuyowicz nie dali rady teraz są 200 metrów i mogę pomachać do ostatniego okopu. Nic nie osiągnięcie, za to bardzo przyczyni się do wyjazdu specjalistów z rosji, sektora it, młodych ludzi itd itd ... @Grooveer staraj się dalej