Wpis z mikrobloga

@baton967: Nic strasznego nie pisałeś. Zresztą byłeś pod wpływem substacji psychoaktywnych to nie byłeś w pełni świadomy. Wracaj co się bedziesz przed jakimiś normikami wstydził XD
  • Odpowiedz


@tomeme: Każdy uzależniony mówi że nigdy nie rzuci. Polecam zgłosić się na odwyk jeśli tego rzeczywiście chcesz. Benzo to nie opiaty że metadon musisz brać do końca życia
  • Odpowiedz
@Bragzii: jak sobie poczytasz jak na odwykach odstawiaja benzo to zmienisz zdanie. jak u mnie w najdrozszym prywatnym osrodku vip tak odstawiali dziewczynie benzo ze dostala padaczki, pozostawie to bez komentarza. dno dna i protokoly z 1979, jak ktos chce to juz lepiej odstawiac w domu z indywidualna rozpiska.
ja mam inne problemy jeszcze gorsze niz uzaleznienie wiec nic to nie pomoze nawet jakbym odstawil.
  • Odpowiedz
@tomeme: Rozróżniajmy padaczkę od napadu drgawek. Napad drgawek w zespole odstawiennym jest czymś co nikogo nie powinno dziwić. Może być uogólniony, a może mieć formę drżenia rąk (jak u uzależnionych od alkoholu). Ale jeśli jesteśmy pod kontrolą specjalistów, nie powinno nam nic grozić. Nie polecam ośrodków prywatnych, najlepiej szpitale psychiatryczne w dużych ośrodkach miejskich.
  • Odpowiedz
@Bragzii: ale z tego co wiem przy odstawce benzo dramatycznie spada próg padaczkowy i napad jest zupełnie możliwy.
Co do zarzutów i protokoły odstawek jak z zeszłego tysiąclecia - no niestety u nas często i gęsto tak jest, wystarczy spojrzeć na cieszący się powszechnym respektem Monar - nie uznaje on żadnej substytucji, żadnej obstawy lękowej, nic. Jakbym w środku moich ciągów na opio trafił do takiego miejsca to bym się
  • Odpowiedz