Wpis z mikrobloga

@bart0sz: generalnie od stycznia zaczelam brac pregabe jak bylam u dziadzia co ma raka i mial z 6 opakowan pregaby 150 mg 60 tabsów to se pozyczylam jedno. doszlam do dawki 1200mg i przestalam bo to juz byla przesada. pozniej odkrylam ze na sam koniec posiedzenia zajebiscie siedzi z estazolamem w duzych dawkach.
@zostawiecipojare: #!$%@?, jak ćpiesz co dzień, to jaka radocha z ćpania?
Ja raz na pół roku sobie coś wezmę jak się uda, nawet poppersa rzadko używam, żeby jak użyję już go, było fajnie, niż codziennie, a ty chyba w jakimś cugu byłaś xD
@DIO_: no coz, fakt tera trzeba wiecej srodkow i mozliwosci bo jak nie strzele jakiegos mixa uzywek to #!$%@?. kiedys se nie wyobrazalam pic wódki do beta ketonow, a teraz nie widze innego polaczenia od ktorego sie zaczyna
@zostawiecipojare: mmm, ciekawe. Jeśli zupełnym przypadkiem grasujesz chwilowo w okolicach Gdyni to dawaj do mnie na Kamienną Górę. Basen, kurak z rożna, spacerek po dzikich kanionach, malowanie po numerkach, etc. etc. Chemy i farmakologii nie stosuje bo mam drugtesty w robo, ale mozemy heroicznie wrzucic po 5g solidnego grzyba, w peaku przypalic dmt, i #!$%@?ć się jak zwierzaki pośrodku niezwykłej urody witomińskich lasów.
Nie za ostro? :p