Wpis z mikrobloga

Odkryłem prosty sposób na wyjście z #przegryw. Trzeba jeść na obiad 600g piersi z kurczaka zamiast 150g. Nie jest istotna ilość białka oraz posiłków w ciągu dnia. Musisz po prostu jeść 600g kurczaka na obiad.
Poza tym wiadomo, że jak jesz na obiad 150g kurczaka i na przykład 100g makaronu, czyli dobrze ponad 40g białka w tym jednym posiłku to nie ma szansy, że nabijesz ponad 160g w ciągu dnia bo jak wiadomo spożywanie pokarmów bogatych w białko jest zakazane w innych posiłkach. #gotujzwykopem #mikrokoksy

https://wykop.pl/wpis/70801903/ale-jestem-kurla-zniesmaczony-miraski-rodzinna-por
M.....n - Odkryłem prosty sposób na wyjście z #przegryw. Trzeba jeść na obiad 600g pi...

źródło: XD

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
@ArthasMenethil: Ja jem mniejsze porcje bo w ciągu dnia nie lubię się przejadać a ucztuję zazwyczaj dopiero wieczorem, po treningu. Według podejścia ludzi z tamtego wpisu robię sobie tym straszne kuku bo do obiadu zjadam tylko 120-180g mięsa.
  • Odpowiedz
@Mlody_jeczmien: jesli chodzi o dietę, żywienie to wypok można przyrównać do komentarzy pod artykułem onetu. Poziom jest bardzo niski. Typowy chłopski rozum + przykłady anegdotyczne i wszelakie legendy powtarzane od pokoleń

ale jeśli chodzi o tag #mikrokoksy to raczej liczy się tylko białko pochodzenia zwierzęcego, żeby wychodziło minimum te 2g białka pochodzenia zwierzęcego/kg masy ciała
  • Odpowiedz
@Mlody_jeczmien: nie tyle, że trzeba żyć na samym mięsie, ale do sumowania białka na te 2g/kg raczej nie wlicza się śladowych ilości białka z ryżu/makaronów i innych pokarmów zbożowych, typowo węglowych.
oprócz mięsa jak najbardziej wartościowym białkiem są choćby twarogi, orzechy
  • Odpowiedz
@WypiekPeel: Czemu nie liczyć z makaronów czy ryżu? Białko to białko. Owszem, w roślinach może być niepełny aminogram, ale jak masz zróżnicowaną dietę z produktami zwierzęcymi to i tak nie powinno braknąć wszystkich w perspektywie całej doby. Jak się pokombinuje to nawet z samych produktów roślinnych jesteś w stanie skomponować wartościowe danie i dzień pod tym względem.
  • Odpowiedz
@Mlody_jeczmien: tak na szybko:

https://www.bodybuilding.com/content/protein-how-much-when-and-from-where.html

The "quality" of a protein refers to the amounts of nine so-called "essential" amino acids, which are ones that the human body can't produce. If it has adequate amounts of all nine, it's a "complete protein." Egg protein, for example, is complete. Rice protein is not


Można zrobić dobrą formę będąc wegetarianinem, oczywiście. Ale jest to bardziej pracochłonne i obciążające dla organizmu.I mówiąc dobrą, mam na
  • Odpowiedz
https://www.bodybuilding.com/content/protein-how-much-when-and-from-where.html


@WypiekPeel: Trochę niżej.

This doesn't mean that rice or rice protein is useless, bad for you, or that it doesn't "count." It still does! But it does mean that it's not quite enough on its own. This is why it's important to get your protein from multiple sources, each with their own unique amino acid profile—but especially if you're a vegetarian.

Ale jest to bardziej pracochłonne i obciążające dla organizmu
  • Odpowiedz
@Wojtas_elo: @Mlody_jeczmien ładnie przegrywie manipulujesz faktami. Mowa była o 150g kurczaka SUROWEGO nie w jednym posiłku a w ciągu CAŁEGO DNIA. Pomijam juz fakt, że chłop kupuje 1kilowe opakowanie kurczaka z biedry i trzyma je otwarte w lodowce cały tydzien a potem mówi ze mieso #!$%@? XDD Nawet mi was nie zal przegrywy
  • Odpowiedz
Mowa była o 150g kurczaka SUROWEGO nie w jednym posiłku a w ciągu CAŁEGO DNIA.


@Muszelka1999: Weź leki gościu. @Wojtas_elo: napisał

nie prawda, to 5x 150g i nie ważę 50kg


Nigdzie nie ma napisane ile razy dziennie będzie jadł taką porcję w ciągu dnia. Poza tym nawet jeżeli zje jedną taką porcję w ciągu dnia to białko może nabijać z innych źródeł w ciągu dnia. Widzę, że niezbyt jesteś lotny
  • Odpowiedz
@Muszelka1999: kolego wracaj narzekać, że valve pluje wam w morde xd

Odpaliłeś się bo napisałem, że dla mnie 750g kurczaka to 5 porcji po 150g. Czyli jeśli ktoś nie je mięsa jak świnia to jest przegrywem?
  • Odpowiedz