Wpis z mikrobloga

#konfederacja ma aż 37 % poparcia w grupie wiekowej 18-37 lat. Gdyby doliczyć osoby o poglądach prawicowych, którzy nie popierają Konfederacji (PiS, różne ugrupowania nacjonalistyczne czy osoby, light konserwy w postaci Libertarian czy ludzi, którzy nie chodząna wybory etc), młodych prawicowców jest w społeczeństwie znacznie więcej.

Niezależnie od partii czy ugrupowań politycznych - poglądy prawicowe lub centro-prawicowe są wpisane w naturę młodych mężczyzn. Mężczyzna ma potrzebę dominować, mieć autorytet, doceniać hierarchię i lubi porządek. Nie jest też zwolennikiem idiotyzmów w postaci dzielenia czegoś po równo czy promowania odchyłów i robienia dobrze wszystkim naokoło, by ich nie urazić.

Prawda jest taka, że lewicowy mężczyzna lub demoliberał = słaba jednostka, cuck, zwykła kukła i samiec beta. Dlatego największą bekę miałem z tych wszystkich, którzy włazili kobietom w 4 litery podczas ich wszystkich manifestacji XD

Jeśli kobieta w związku nie chłonie poglądów mężczyzny, to oznacza tylko tyle, że jest z niego po prostu kiepski samiec i w przyrodzie by zginął, ale ma szczęście, że urodził się w gatunku, w którym takich przegrywów prowadzi się za rączkę, a nie wśród wilków, gdzie by zdechł z głodu.

#polityka #cuckold #spermiarzalert #p0lka #takaprawda #pieklomezczyzn #bekazlewactwa
  • 22
@Kopyto96: chyba w grupie wiekowej 15-37 lat. Sam bosak sugerował publicznie, że czym głupszy wyborca tym lepiej dla nich a k0nfa na wielu spędach udowaniała że ci ich ci ich zwolnennicy, którzy przychodzą na spotkania to jakieś 15 latki są xD

Zresztą bawi mnie te wasze podejście, ale w sumie przeżywałem to samo jak miałem te 17-18 lat i wierzyłem, że korwinowcy to 3 siła polityczna w Polsce bo tak sondaże
@Kryspin013: Mam sporo znajomych, którzy głosują na PO czy inne partie, a nie różnią się za wiele poglądami ode mnie. Może trochę w kontekście religii. Mężczyźni są z założenia prawicowi, po prostu. Kto nie jest, ten jest po prostu słabą jednostką. Nie chodzi tu o konkretne postulaty, a raczej o pewne wzorce w zachowaniu i przywiązanie do tradycji.
Mężczyźni są z założenia prawicowi, po prostu. Kto nie jest, ten jest po prostu słabą jednostką.


@Kopyto96: uwielbiam te wasze fanatyczne #!$%@?, że X jest Y bo "tak mi chłopski rozum podpowiada" xD

Jesteście jak ci ludzie agitujący za komunizmem tylko w drugą stronę.

ten jest po prostu słabą jednostką. N


@Kopyto96: bycie słabą jednostką to jest podpadanie pod autorytarne rządy którymi się charakteryzuje polska prawica.

i przywiązanie do tradycji.
@Kopyto96: Dobry zasięg w tej piwnicy. Ale podsumowując Twój post - tak, młodzi mężczyźni z reguły są debilami. Przy czym nie ograniczał się tylko do mężczyzn, bo wszyscy młodzi ludzie są strasznie ograniczeni przez brak doświadczenia i skrzywione spojrzenie na siebie i rzeczywistość.
@sandal: A masz jakieś dane co do tych magazynów i styczności z kobietami? Bo jestem ciekaw. Bo ja w moim wysrywie najpierw podałem dane, a potem dodałem swoją subiektywną opinię, co według mnie z czego wynika. Ty zrobiłeś tylko to drugie.