Wpis z mikrobloga

@wuut najbardziej z tego co zauważyłem narzekają nieudacznicy, których może wygryźć byle saszka z dziesięcioma słowami po polsku na krzyż. Ludzie, którzy mają jakieś sensowne umiejętności, wiedzę i doświadczenie mogą spać spokojnie.

@gejuszmapkt najbardziej rozwalają mnie ci, co nigdy w życiu do muzeum nie szli, nawet jak było za darmo dla wszystkich, ale teraz to oni też chcą i czują się dyskryminowani bo Ukraińcy ponoć mają za darmo XD
@Kamokamo: była w ogóle taka sytuacja? że kogoś wywalili i zatrudnili Ukraińców? To jest ten sam mechanizm od lat: straszenie obcokrajowcami, obcymi. Niemiec miał wykupić ziemie, wyrzucać z domów, Żydzi odzyskiwać kamienice, teraz Ukrainiec zabierze prace, zasiłki, miejsce w usługach publicznych, mieszkania. Samooszukujące sie jełopy to łykają, pod każdą szerokością geograficzna, Polakami, Rumunami popuilści straszyli od Anglii po Niemcy: polskiego hydraulika we Francji ktoś pamięta?
A najlepsze jest to ze ogrom warszawskich muzeów da się zwiedzić za darmo, są zupełnie darmowe w określony dzień tygodnia, tylko że robaki mają w dupie muzea


@HlHl: Najlepsze jest że większość z tych patusów którzy za tym tak łkają wcale do muzeum nie chodzi a jedyny kontakt ze sztuką maja gdy kupują sztukę zielska.
A zauważyliście kto najbardziej narzeka na Ukraińców? Niziny społeczne. Aż mi się przypomina jak Brytyjczycy najeżdżali na Polaków że im zabierają pracę, socjal, miejsca w szkołach i szpitalach. Cóż za ironia losu xD


@wuut: A zauważyliście, kto najbardziej gada o tolerancji, równości i poszanowaniu drugiego człowieka?
Ludzie, co otwarcie piszą z pogardą o innych, o ile ci tylko nie spełnią jakichś ich kryteriów
@wuut: wpuszczenie milinów imigrantów w zaledwie rok, musi rodzić konsekwencje. Tym bardziej, że wcześniej już ich było ponad milion. Normalny człowiek nie ma nic do tego, że tu pracują, zakładają firmy i żyją. Problemem jest niewydolna służba zdrowia, kwestia szkolnictwa też nie została jeszcze odpowiednio uregulowana. Ale chyba najbardziej razi rozdawnictwo, stałe dopłaty do emerytur po przepracowanym miesiącu w Polsce. Kwestia tego, że uprawnienia, prawa jazdy i dyplomy wyższych uczelni Ukraińcy