Wpis z mikrobloga

Nic ta nowa wersja właściwie wielkiego nie zmieniła oprócz granatów (zwłaszcza smoke), nazwałbym to raczej nowym updatem niż nową wersją gry. No i ten notickrate, który od 128 tickrate z tego co widzę na innych streamach różni się nie wiele, nie widać różnicy właściwie. Ja nie oczekiwałem dużych zmian, ale mogłoby to wejść do gry jako drugi update, a nie całkowicie nowa gra, za którą będzie trzeba pewnie płacić. No i też nie mogę wyjść z podziwu, jak niektórzy ludzie są podnieceni tą nową wersją gry xD
#csgo
  • 13
@Djuk94: widzę, ze masz problem z czytaniem jeśli uważasz, ze za nowa wersje „pewnie będzie trzeba zapłacić”.

Tak z ciekawości, co byś jeszcze zmienił i co dodał skoro nic ci się nie podoba?
@adzioq: To chyba ty masz problemy z czytaniem, bo gdzie widzisz w moim poście moją chęć do zmian? Gdzie widziałeś informacje, że nie będzie trzeba płacić za nową wersję cs'a? Bo ja widziałem napis, że cs2 będzie w sprzedaży latem 2023 roku.
Gdzie widziałeś informacje, że nie będzie trzeba płacić za nową wersję cs'a? Bo ja widziałem napis, że cs2 będzie w sprzedaży latem 2023 roku.


@Djuk94: na oficjalnej stronie

Counter-Strike 2 nadejdzie tego lata i będzie darmowym ulepszeniem do CS:GO, więc szykujcie wyposażenie, szlifujcie umiejętności i przygotujcie się na to, co na was czeka!
Pobierz CeZ_ - > Gdzie widziałeś informacje, że nie będzie trzeba płacić za nową wersję cs'a?...
źródło: MPhXuqZ
@zdzichu-wiertara: @CeZ_ No to spoko, że sami twórcy nazywają te grę ulepszeniem, a nie jak inni podniecają się, że gierka została wywalona do góry nogami, 180 stopni po prostu WOW, bo nogi widać czy tam mołotow fajnie wygląda.
@Djuk94: jest hype ponieważ od lat społeczność chciała żeby przenieść CS na source 2, dużo ludzi narzekała na serwery 64tickowe. Z zapowiedzi wynika że wreszcie to dostaną XD a co do "darmowosci" to niżej masz tekst z oficjalnej strony:

Counter-Strike 2 stanowi największy skok technologiczny w historii serii, umożliwiając rozwój nowych funkcji i aktualizacji na kolejne lata.

Wszystkie nowe funkcje gry zostaną ujawnione podczas oficjalnej premiery tego lata, ale droga do
@bear2112: Jak antycheata dobrego nie wprowadzą to i tak nikt poważny nie będzie chciał grać tych trybów. Do tego przydałby się również ulepszony system rankingowy, aby zachęcić graczy do tego, aby grać te tryby zamiast faceita, gdzie system rankingowy jest lepszy, a na globalu raz dostaniesz jakichś słabych gości, raz mega ogarniaczy, ale grając dużo tych mmów i tak będziesz w stanie wbić bez problemu najwyższą rangę grając nawet jak 3-4lvl
@Djuk94: Zgadzam się, jest sporo rzeczy które bym dodał czy zmienił w CS. Tylko to jest narazie beta, najważniejsze w tym momencie to żeby sam gameplay był dobry. Do lata jest kilka miesięcy i tak naprawdę nie wiemy co Valve ma przygotowane w tym momencie. Może finalnie okaże się że w lato dostaniemy jakieś gówno i będę pierwszy do narzekania XD na ten moment liczę że jak już wyjdzie gra z
To chyba ty masz problemy z czytaniem, bo gdzie widzisz w moim poście moją chęć do zmian?


@Djuk94: Placzesz, ze za malo zmienili wiec sie pytam co wedlug ciebie powinni jeszcze zmienic. Nie musisz napisac czegos wprost, zeby cos z czegos wywnioskowac.

Gdzie widziałeś informacje, że nie będzie trzeba płacić za nową wersję cs'a? Bo ja widziałem napis, że cs2 będzie w sprzedaży latem 2023 roku.


Nie wiem gdzie widziales, ze
@adzioq: No właśnie nigdzie nie płaczę, tylko stwierdzam fakt, a ty to błędnie nadinterpretowujesz i potem wychodzisz na głąba. Widziałem gdzieś napis ,,cs2 on sale summer 2023", więc stwierdziłem, że chodzi o to, że będzie w sprzedaży latem 2023 roku. To już nie moja wina, że ktoś w błąd mnie wprowadził. Nie czytałem głównej strony cs wcześniej.