Wpis z mikrobloga

@ShadyTalezz: w @Murasame @10129 nie znam sie totalnie właśnie, ale pytam dlatego, ze w tym serwisie(choć podejrzewam, ze nie sa zbyt madrzy, po pod plyte ktora potrzebuje co najmniej 750w chcieli mi dac 500w) powiedzieli, ZE JAKBY BYL ZALANY, jakby i ze z kablami cos nie tak, a ja nie wiem co zrobic dalej, bo jesli jest zalany, a to uszkodzenie mechaniczne to naweet zwrotu nie dostane. A moze wie ktoś,
@warnolek: Nie rozumiem pytania. Płyta ma wręcz pomijalne wymagania jeśli chodzi o pobór prądu. Liczy się głównie obciążenie generowane przez procesor i kartę graficzną, reszta to grosze.
@Murasame: wysle, ale juz z x kompu zaczeli wlasnie krzyczec, ze takie rzeczy w dzien zakupu sie robi, a jak jest zalany, to jest uszkodzenie mechaniczne i 500zl w piach( ͡º ͜ʖ͡º)
od plyte ktora potrzebuje co najmniej 750w chcieli mi dac 500w)

jaki masz sprzęt?

E JAKBY BYL ZALANY, jakby i ze z kablami cos nie tak, a ja nie wiem co zrobic dalej, bo jesli jest zalany, a to uszkodzenie mechaniczne to naweet zwrotu nie dostane.

mogłeś dostać z zwrotu jako nowy. w sesnie ktoś kupił, #!$%@?ł/było #!$%@? i odesłał bez słowa wykorzystując prawo do zwrotu bez przyczyny a oni nie sprawdzili
@10129: ten gosć na ,,serwisie’’ wlasnie nie byl pewny i mowil, ze w ogole sa jakies dziwne kable. ale na razie nic nir wiem, bo nie mialem jeszcze tego zasilacza. ale dzieki wszystkim za odpowiedzi.