Wpis z mikrobloga

Depresja, ptsd, brak pracy i #!$%@? psycha. Jedni zarabiają kilkadziesiąt tysięcy miesięcznie dla innych 5k mogłoby odmienić życie. Taki już ten świat. Jeszcze do tego doszła jakas choroba i od dwóch dni gorączka 39.5. Odliczam 8 dni do bezdomności. Wszystkie opcje wykorzystane. Mireczki cieszcie się, że podejmowaliscie dobre decyzje w życiu i trafiliście na dobrych ludzi. Niektórzy potrafili podejmować tylko zle. Życzę wam wszystkim dużo szczęścia i powodzenia.

#depresja #samotnosc #przemysleniazdupy
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@specyficznie: już mi nic nie pomoże. Człowiek pojechałby za granicę do pracy ale za co? #!$%@? swoje życie. Tak to już bywa.
@paczelok tak mam gorzej jak jednostka centralna czyli mózg działa #!$%@?. Człowiek chodzi na terapię gówno to daje jak na terapię NFZ dostajesz informacje od terapeutki, że "nie jest pan gotowy żeby pracować powinien pan wyjechać na jakieś wakacje i naładować baterię". Świetna rada.
  • Odpowiedz
@paczelok: zgadza się wiem, że inni mają gorzej. Nie twierdzę, że jest inaczej. Po prostu już nie panuje nad niczym i straciłem wiare. Patrząc na cierpienie innych sam się sobą brzydzę.

@specyficznie moja historia jest długa, chora i taka, że jakbym ja tu opisał to by mi nikt nie uwierzył. Kiedyś myślałem, ze to opiszę w formie książki ale zrezygnowałem z tego pomysłu. To wszystko jest zbyt nierealne. Byłem
  • Odpowiedz
@specyficznie: nawet nie wiem jak mogłabyś mi pomóc. Koszmary każdej nocy pozwalają mi przespać 3 - 4 godziny. Z leków zrezygnowałem na rzecz jedzenia. To tak jest jak każdego dnia widzisz jak twoje życie się rozpada na co raz gówniane kawałki. Ale dziękuję Ci za dobre chęci.
  • Odpowiedz
@Mariusz_Drugi: stwórz sobie jakiś plan leczenia i jak masz bliskich to rób wszystko, żeby ich nie stracić. Tylko rodzina może pomóc w tak gównianej sytuacji. O ile ja masz. To raczej moje ostatnie wpisy tutaj. Rachunki za internet i telefon od jakiegoś czasu nie są opłacane więc w każdej chwili zostaną zablokowane. Trzymam kciuki za Ciebie.
  • Odpowiedz
@bylemkeidyskrolem nie mam wyjscia i musze to rzucic. Wiem jak wygladal moj swiat przed tym i co dawalo mi sile zeby nie zwariowac. Wroce do tych momentow i zapomne o dragach, chcociaz nie jest łatwo, bo wszystko dookola, a zwlaszcza ludzie przypominaja mi o tym
  • Odpowiedz