Wpis z mikrobloga

@Nokimochishii: W relacjach Orabana z putinem nie ma niczego tajemniczego. Putin obiecal Orbanowi Obwod zakarpacki w zamian zapomoc w rozbiorze Ukrainy i Orban na taki uklad przystal. Jakis czas temu rzad polski otrzymal podobna propozycje w zamian za Galicje ale ja odrzucil. Poza tym putin ma na Orbana haki jeszcze siegajace KGB dlatego Orban nie ma wyboru jak ssac putinowi #!$%@? w zamian za utrzymanie ich w tajemnicy.
Jakis czas temu rzad polski otrzymal podobna propozycje w zamian za Galicje ale ja odrzucil


@Homodoctus: jakieś wiarygodne dowody na to?

Moim zdaniem to jest mało prawdopodobne, bo ruscy dokonują projekcji i uważają, że Stany traktują nas tak jak oni sami traktują Białoruś. Czyli my o niczym nie decydujemy i z nami nie można się na nic umówić.
@Nokimochishii: Dla mnie to jest skandal, że Węgry jeszcze nie zostały #!$%@? z NATO. Przecież jako członek, mają dostęp do jakichś tajnych informacji. Prowadząc oficjalnie przyjazne stosunki z Rosją i Putinem, gdy - choć nieoficjalnie, ale taka prawda - reszta NATO prowadzi z tym krajem wojnę to przecież kuriozalny konflikt interesów. Do #!$%@?.