Wpis z mikrobloga

powiem tak, mam vry, miałem pedały (zwróciłem) i mam t16000m. w WT #!$%@? ponad 1400 godzin a w symulki jak grać nie umiałem tak nie umiem xD na VRach gówno widać bo rozdziałka jest mocno średnia (oculus 2), bez oznaczeń bardzo ciężko kogoś wypatrzeć. Pedały mi nie przypasiły totalnie - kalibracja to droga przez mękę.
Jeszcze jak się opłacało bombowcami grać to na joysticku nawet spoko, natomiast myśliwcami momentalnie wpadałem w korkociąg
@StaraSzopa co do pada to widze promke za 630 a uszkodzone/outlet za500 wiec¯_(ツ)_/¯ a co do. vr to najpierw spróbuję headtrack bo dużo taniej wychodzi bo wystarczy kamerka za 15-20 PLN
@frytaa: czegokolwiek nie spróbujesz, to będziesz musiał się przyzwyczaić do nowego schematu sterowania. Może ci nie być łatwo. Twoje doświadczenie może się skończyć tak jak @StaraSzopa.
Jeżeli masz kartę graficzną nVidii to w grze wciśnij Alt+F3 żeby dodać filtr "Detale" - może poprawi ci to widoczność.
W ustawieniach sterowania, na osi steru wysokości zwiększ nieliniowość.
Headtrack, VR, a jest jeszcze poruszanie kamerą za pomocą HATa na dżojstiku.
Powodzenia.
@frytaa: Polecam ogarnąć sobie jakiegoś Freetracka na allegro. Ja kupiłem mojego do czapki z daszkiem za 45zł i działa świetnie już z 5 lat. A jak będziesz chciał coś lepszego i droższego to Tobi albo TrackIR5
Ja osobiście latam na Freetracku i joya mam VKB Gladiator NXT (najlepszy w tym momencie w rozsądnych pieniądzach)
Red_u - @frytaa: Polecam ogarnąć sobie jakiegoś Freetracka na allegro. Ja kupiłem moj...